„Muzei” gyvas tapetas atneš klasikinius paveikslus ant Jūsų telefono ekrano

Atsibodo nuobodus telefono ekranas, kuris rodo vis ta patį vaizdą? Ne bėda, kadangi „Roman Nurik” sukūrė kiek kitokį „Gyvą tapetą” (Ang. Live wallpaper), kurio pavadinimas iš dalies pasako ko galima tikėtis, o pavadinimas yra „Muzei”, kas išvertus iš Rusų kalbos reiškia Muziejus. 

Kodėl pavadinimas būtent muziejus? atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas, kadangi „Gyvo tapeto” programa kiekvieną dieną atvaizduos vis kitą meno kūrinį. Meno kūrinys yra atvaizduojamas su miglos efektu, tad yra tarsi susiliejąs, bet jeigu norite pamatyti ekrano tapetą be šio efekto, reikia tiesiog tapštelėti ant ekrano du kartus, ir šis efektas pradings keletai sekundžių.

Žinoma, gal būt ne visiems patiks pateikiami meno kūriniai, ir apie tai programos autorius puikiai pagalvojo, kadangi pridėjo funkciją, kuri leis pasirinkti savo norimas nuotraukas, kurios bus atvaizduojamos ant ekrano. Ne gana viso to, yra galimybė pridėti nuotraukų albumus ir iš tokių debesų talpyklų kaip kad „dropbox” ar „Google drive” tad nereikia pergyventi jeigu turit mažai vietos savo išmaniajame telefone.

Štai oficiali programos pristatomoji vaizdo medžiaga:

„Muzei” yra visiškai nemokama programa, bei „Google Play” programėlių parduotuvėje šiuo metu įvertinta 4.8/5.0, tad įvertinimas kalba pats už save. Rekomenduojame išbandyti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas