Panašu, jog „LG G2” turės mažąjį broliuką – „LG G2 MINI”

Išmanieji telefonai su laiku vis didėja ir didėja, bet ne visų vartotojų poreikiams reikia tokių didelių telefonų, tad didžiosios mobiliųjų telefonų gamintojos tokios kaip „Samsung” bei „HTC” turi savo flagmanų mažesnius modelius, kuriuos vadina „Mini”. Panašu, jog kompanija „LG” nusprendė pradėti gaminti savo „LG G2” flagmano mažesnę versiją, kuri turėtų būti pavadinta „LG G2 MINI”.

Kompanija „LG” savo „Facebook” fanų puslapyje paskelbė žemiau pateiktą nuotrauką su prierašu: „Patirk MINI. Mobile World Congress 2014-02-24”. 

LG G2 MINI

 

Be pristatymo datos daugiau nieko ir nežinome. Kažkodėl nuotraukoje yra akcentuojame rožinė spalva, bet ką ji gali reikšti, nežinome, tad paliekame spėliojimus Jums. Pasak gandų, mažasis „G2” broliukas turėtų būti su 4.7 colių įstrižainės ekranu, jeigu gandai pasitvirtins, tai reiškia kad šis išmanusis nebus toks jau ir mažas. Kad ir kaip bebūtų, laukti liko nedaug, tad sekite musų naujienas.

 

Šaltinis: LG Facebook2 komentarų

  1. Mantas parašė:

    4.7 mini… nu jo, tai mano lg l9 2 reiškia mini jau, o man jis kaip ir didelis labai atrodo 😀 tai kaip pavadint tada xperia neo v kuris stalciui metosi su 3.7 ekranu? 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas