Ar tikrai verta savo išmaniajam pirkti telefono dėklą?

telefonų dėklai

Telefonų dėklų rinka yra milžiniška, Lietuvoje pastaraisiais metais ši rinka taip pat gerokai išaugo. Įprastose ir elektroninėse parduotuvėse galime rasti įvairių dėklų – odinių, silikoninių, guminių, apsaugotų nuo vandens ir k.t. Bet ar dėklai tikrai reikalingi? Ar tikrai telefonų dėklai yra vienas iš tų dalykų, kurių jums tikrai reikia?

Telefonų dėklai bjauroja išmaniųjų telefonų dizainą?

Kalbame ne apie dėklo medžiagą, iš kurio jis yra pagamintas, bet apie patį dėklo, kaip telefono priedo naudojimą. Daugeliu atveju tai nėra natūralu. „Apple“ dizaineris Jony Ive plušėjo prie „Apple iPhone“ dizaino mėnesių mėnesius tikrai ne tam, kad po to paimtumėte savo „iPhone“ ir uždengtumėte prastos kokybės dėklu. Tą patį galima pasakyti ir apie „HTC“, „Samsung“, „Motorola“ ar bet kurios kitos kompanijos dizainerius. Todėl jei nusprendėte rinktis dėklą savo išmaniajam, atidžiai rinkitės parduotuvę, jog gautumėte tikrai kokybišką dėklą.

Didžiosios dalies išmaniųjų telefonų dizainai yra kuriami taip, kad jiems nereikėtų jokių dėklų. Telefonų dizainai yra kuriami taip, kad kiekvieną kartą išsitraukę savo telefoną, jūs galėtumėte didžiuotis juo ir jo dizainu. Pavyzdžiui, „HTC One“, „iPhone“, „Samsung Galaxy S6“, „Motorola Moto X“ yra puikaus dizaino pavyzdžiai. Todėl dėklu uždengti savo gražų telefoną yra tas pats, kas nudažyti savo „Ferrari“ nuo rūdžių apsaugančiais dažais, o po to dar ir apklijuoti jį kokiais nors kilimais. Sakote, jūs jį (telefoną ar „Ferrari“ – nesvarbu) taip apsaugote. Na taip, apsaugote. Tačiau pilnai pakanka būti atsargiam – metų metus užtrukusio dizainerių darbo aukoti tikrai nėra verta. Žinoma, „LG“ gamintojai pasuko kiek kitu keliu ir prie beveik visų naujo modelio telefonų siūlo išmaniuosius dėklus, kurie jų telefonams suteikia papildomo funkcionalumo. Ši išimtis tik dar kartą patvirtina, jog telefono dėklas privalo būti kokybiškas.

Ar apsimoka finansiškai?

Jūsų išmanusis telefonas gali kainuoti kelis šimtus eurų. Taip, tai nemaži pinigai. Bet pripažinkime – jei galime sau leisti nusipirkti brangesnį modelį, tuomet savo telefoną atnaujiname kas du metus, kartais net dažniau (pagal finansines galimybes). Greičiausiai savo telefoną subraižysite labai nesmarkiai (galite sudaužyti ir jo ekraną, bet telefonu deklai, paprastai, tokiais atvejais nepadeda). Apibraižyto telefono kaina naudotų telefonų rinkoje yra žemesnė. Tai – tiesa. Tačiau pagalvokite, po 2 metų apibraižyta telefoną parduosite tik maždaug 25-50€ pigiau, negu naujai atrodantį įrenginį. Todėl renkantis dėklą telefonui, vertėtų gerai paieškoti pigaus ir kokybiško varianto. Skirtumas, tarp naudoto apibraižyto telefono ir gerai išsaugoto, tikrai neturėtų būti du ar tris kartus didesnis nei pačio dėklo kaina.

Jei telefonas itin brangus, galbūt jo naudojimo pradžioje vietoje telefono dėklo verčiau įsigykite telefono draudimą – tai padės tiek telefono ekrano sudaužymo, tiek vagystės, tiek kitais nelaimių atvejais. Taip pat tuos pinigus galite į savo telefoną galite investuoti ir kitaip. Įvairūs telefonu priedai, tokie kaip nešiojamos baterijos, ausinės, laikikliai naudojimo pradžioje yra žymiai naudingesni, negu dėklas. Be to, jie galės tarnauti žymiai ilgiau, kadangi jų keisti nereikės. Šiuo atveju dėklas tampa ne pirmo būtinumo preke.

Galutinis verdiktas: nekokybiškiems telefonų dėklams sakome „ne“!

Taigi, pigus ir nekokybiški dėklai yra baisūs. Išmeskite savo pigų telefono dėklą. Pajauskite tą malonumą laikyti telefoną be dėklo, pajauskite tai, ką telefonų dizaineriai kūrė metų metus. Gerbkite juos už jų darbą. Galų gale parodykite savo draugams, koks gražus jūsų telefonas. O jei jums Jūsų išmanusis telefonas tikrai brangus ir norite jį apsaugoti, nupirkite jam kokybišką dėklą!Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas