Bet kurio buities prietaisu sugedimas visada sukelia diskomfortą, ypač jei kalba eina apie mobilųjį telefoną. Šiame straipsnyje apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius telefonų gedimus ir lengvus būdus juos sutvarkyti, bet turime įspėti, kad jei kas nors nutiks su jūsų telefonu Jūs patys būsite atsakingi už tai. Norint išvengti nesklandumų, kurie dar labiau gali sugadinti Jūsų nuotaiką, siūlome kreiptis į artimiausią mobiliųjų telefonų taisyklą.
Telefono skendimas
Vienas iš dažniausiai nutinkančių telefono gedimų – telefono skendimas. Šioje situacijoje reikia kuo skubiau išimti telefono akumuliatorių ir įdėti jį į indą su ryžiais vertikalia padėtimi. Telefonas ryžiuose turėtų būti laikomas keletą valandų, o bateriją atgal įdėti galima tik po 24 valandų. Tik po tokios „procedūros“ galima mėginti įjungti telefoną. Jei telefonas neįsijungia tai tikriausiai telefono akumuliatorius gavo per daug drėgmės ir sugedo. Tokiu atveju reikia keisti patį telefono akumuliatorių, laimei mes galime Jums padėti, telefonų taisykla Kaune gali jums pasiūlyti įvairiausių telefonų priedų.
Akumuliatoriaus problemos
Antroji telefonų gedimų grupė – problemos su krovimu. Nors telefonas veikia be priekaištų, bet prijungus ji prie pakrovėjo niekas nevyksta. Ieškant problemos reiktų pradėti nuo pačio pakrovėjo. Pakrovėją galite patikrinti pažiūrėję ar per jį teka el. srovė. Jei srovė teka reiškia problema yra rimtesnė ir jums reikia kreiptis į telefonų taisyklą.
Dar viena problema susijusi su telefono krovimu tai greitas telefono išsikrovimas. Dažniausiai ši problema būna susijusi su ilga telefono eksploatacija. Ilgainiui baterijos silpnėja ir deja su tuo nieko padaryti negalima, bet yra viena gudrybė kuri padės Jūsų baterijai tarnauti ilgiau.
- Pilnai pakraukite telefoną;
- Išimkite bateriją iš telefono;
- Prijunkite prie baterijos 3,5 vatų lemputę;
- Iškraukite akumuliatorių.
Šią procedūra pakartokite 5 kartus ir Jūsų akumuliatoriaus gyvavimo laikas pailgės.
Taigi šiuos gedimus galite sutvarkyti savaime, bet rimtesnius gedimus kaip korpuso, ekrano, mikrofono keitimas reikalauja tam tikrų žinių todėl kviečiame apsilankyti pas mus telefonų taisykloje Kaune!
LiPo akumuliatoriu iskrauti iki galo kelis kartus? Tuomet tikrai teks kreiptis i jusu taisykla.. LiPo akumuliatoriai nekencia del talpos „atminties” problemu, kaip senosios NiCd baterijos. LiPo kaip tik kencia, kai yra pilnai iskraunamos/pakraunamos. Sakoma, kad optimalus ju naudojimas galetu buti, kai jos buna pakrautos 70-30% ribose.