Klausk Androido! [3]

Su nauju Antradienu ateina ir mūsų rubrika – Klausk Androido!

Na, o kas dar nežino tai yra savaitinė rubrika, kurioje galite komentaruose užduoti, bet kokį klausimą susijusį su Android pasauliu, na, o po poros dienų mes stengsimės pateikti visus atsakymus!

Rubrika prasida kiekvieną antradienį, o atsakymus pateiksim ketvirtadienį.

O taip pat jeigu turite kokių pasiūlymų, dėl šios naujos rubrikos, kaip ją pagerinti, išreikškite savo nuomonę komentaruose, ir taip padėsite mums tobulėti.3 komentarų

 1. Darius parašė:

  Kada Lietuvoje maždaug galima tikėtis Sony Xperia Z1 (C6903) atnaujinimo į KitKat 4.4 ?

 2. Chronvaldas parašė:

  Laba diena,
  Norėčiau patarimo sena, bet daugumai vis dar aktualia tema.
  Kalbu apie mažą samsung galaxy ace vidinę atmintį (190mb) ir jos paplėtimą. Išbandžiau visus rodos įmanomus būdus (SD kortelės antros particijos kūrimas ir Link2SD, App2sd ir t.t), bet nieko gero neradau. Tiesa, susikūrus antrajai Sd particijai bent jau dauguma programų buvo perkeltos į sd, bet pasinaudojus facebook, badoo ar kitomis paslaugomis atminties sunaudojimas vėl smarkiai pakyla. Ar nėra jokių įmanomų būdų kaip visus failus pervesti tiesiai į sd neapkraunant telefono vidinės atminties( pvz: turiu įsidiegęs IGO navigacinę programėlę, bet negaliu ja naudotis, nes programiniai jos failai (žemėlapiai) vistiek smarkiai apkrauna vidinę telefono atmintį).
  Ačiū.
  Pag. Chronvaldas

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Kadangi sia savaite turbut vel bus gyvas galas klausymuku apie atnaujinimus, meh .. niekam jie neidomus istikro.

  Tai sugalvojau kazka idomesnio, va @Pauliau papasakok mums visiems kokius turejai ir koki dabar turi ismanuji ? Jeigu aisku nesunku dar ir ispudzius bent trumpai apie kiekviena mobiliuka pridek.

  Siaip sau smalsu tiesiog.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas