Klausk Androido – Atsakymai [2]

Antroje rubrikos serijoje, gavome šiek tiek daugiau klausimų, kas yra gera žinia, panašu, jog mūsų skaitytojai pradeda pamėgti šią rubriką. Kiek blogesnė naujiena yra ta, kad dauguma klausimų yra apie atnaujinimus. Męs kaip galime taip aprašome, kada įvyks kokie atnaujinimai, tad turėtumėte sekti mūsų rašoma turinį. Jeigu nerašome apie atnaujinimus, tuomet tam yra dvi priežastys, pirmoji jog męs apie atnaujinimus negirdėjome, o antroji, jog paprasčiausiai jų dar nėra.

Na o dabar prie klausimų bei atsakymų.

K. Laba diena..
Norėčiau sužinoti kad Lietuvoje žadami android 4.4 Kit Kat atnaujinimas Samsung Galaxy Note 3 telefonui??
Ačiū..

A. Oficialus Android 4.4 atnaujinimas SEB Baltic regionui jau yra išleistas, nuo Sausio 24 dienos tiek Exynos ir Snapdragon telefono versijoms. O jeigu patikrindami atnaujinimo vis dar neranda, pabandykite atlikti tai: Nueikite į nustatymus > Aplikacijų tvarkyklė > Visos > Suraskite Google Service Framework > Sustabdykite ir poto ištrinkite duomenis > Atlikite programinės įrangos paiešką.

 

K. Kada galėtų pasirodyti Lietuvai adaptuotas atnaujinimas planfonui Samsung Galaxy Note 8.0 (GT5100)? Gal jau yra kokių paguodžiančių naujienų apie tai?
Kažkaip keista, kai visokie S3 ir Tabai jau po kelis kartus atnaujinti ir įgijo daugiau funkcionalumų (kurių, beje Note labai trūksta!!!), o šitas labai išgirtas pernai pavasarį modelis dar nieko negavo.

A. Šiuo metu pats naujausias atnaujimas yra 4.2.2 kuri skirta Vokietijos rinkos vartotojams.  Galite pamėginti paieškoti atnaujinimo praeitame atsakyme aprašytu būdu. Jeigu nepavyksta surasti atnaujinimo, vienintelis būdas šiuo metu būtų su kompiuterine Odin programa, tam reikia Root teisių. [1] [2]. Na, o jeigu pageidaujate dar daugiau funkcionalumo, bei naujausių Android versijų tada galima įrašyti Custom Roms kaip Cyangenomod 11, tačiau turėdami neoficialią programinę įrangą – prarasite garantiją.

 

K. Gal butu imanoma suzinoti kada mazdaug prasides s4 kitkat atnaujinimas? Tel pirktas UK su sutartimi.Aciu.

A. Pagal naujausius gandus Samsung šiuo metu testuoja KitKat versijos atnaujimą ir kolkas pagal šaltinius prognozuoja atnaujimą pirmam ketvirčiui. Tačiau jeigu jūsų telefonas yra „Sim Locked” tai gali užtrukti ilgiau.

 

K. Sveiki gal žinote kokia androido programėlę kuri rodytų visus lietuviškus televizijos kanalus.. Ir gerai butu geros kokybės. Bei nemokama pilnai arba su vienkartiniu mokesčiu?

A. Apgailestauju tačiau tikriausiai tokios aplikacijos kol kas nėra, tačiau viena iš veikiančių nemokamų aplikacijų kurią pavyko surasti tai LRT Grotuvas, kaip pavadinimas sako, ji rodo tik Lietuviškus kanalus LRT Kultūra, LRT Lithuanica ir LRT TV.

Žinoma, yra programėlių, kuriuose yra daugiau Lietuviškų kanalų, bet tai programėlės, kurioms reikia prenumeratos, jog žiūrėti Lietuviškus bei užsienietiškus kanalus internetu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

 K. Gal galima butu sužinoti kada į Lietuva atkeliaus LG 4X HD android 4.1 atnaujinimas? Nes LG L serijos modeliams atnaujinimai ateina, o šitam būtent modeliui kažkodėl vėluoja. Dabar ten stovi android 4.0.3. versija, kuri tikrai gan senoka tokiam įrenginiui.

A. Pabandykite atnaujinti pagal šį gidą, ir tam atlikti nereikia turėti jokių Root teisių.

 

K. Norėčiau sužinoti ar Samsung galaxy s3 mini gaus 4.2.2 ar 4.3 atsinaujinimą ?

A. Naujienų dėl oficialių šių atnaujinimų nepavyko surasti, tačiau pagal gandus Samsung svarsto-(ė) 4.4 Kitkat atnaujinimą. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad atnaujinimo sulauks. [1] 

 

K. Sveiki, noriu paklaust, su kokiomis programomis patartumėte dirbt naujokui kuris nori sukurt žaidimą skirta androidams vardinkit visus variantus ačiū.

A.  Pati pagrindinė darbo priemonė – Android SDK.
Bei papildomi gidai kaip tai atlikti [1] [2]
Pabaigai, praeitos savaitės rubrikos atsakymų temoje pastebėjome jog atsirado keli klausimai. Prašome laikytis tvarkos, jeigu nespėjote užduoti klausimą, ne problema, tiesiog palaukite iki antradienio, kuomet sukursime klausimų temą ir galėsite užduoti savo turimus klausimus. Taip bus tvarka.


4 komentarų

 1. Jūsų Vardas parašė:

  O, tai nepaprasciau butu tiesiog tau paciam tuos klausymus isrankioti ir atsakyti rasant naujausius atsakymus ?

  „Pabaigai, praeitos savaitės rubrikos atsakymų temoje pastebėjome jog atsirado keli klausimai. Prašome laikytis tvarkos, jeigu nespėjote užduoti klausimą, ne problema, tiesiog palaukite iki antradienio, kuomet sukursime klausimų temą ir galėsite užduoti savo turimus klausimus. Taip bus tvarka.”

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Paprasčiausias būdas yra užduoti klausimus reikiamoje vietoje. Kam autoriams vaikščioti per temas ir rinkinėti klausimus, kai galima tvarkingai juos turėti vienoje vietoje.

   • Jūsų Vardas parašė:

    Nemokam i konteksta isiskaityti, bet mokom kitus ka daryti. Na nereikia, taip elgtis juk.

    Man panasu, kad iraso autorius pats visai nepasunkindamas saves paieskomis, pamate tuos klausymus ir tiesiog neatrodo, kad nukristu rankytes jei su naujausiais atsakymais butu atsakyta ir i senesniu irasu klausymus. Vienaip ar kitaip, nevisi seka naujienas, kitas galbut tiesiog uzklydo ir paklause kas jam idomu.

    Nerikia taip susireiksminti, tai buvo tik pasiulymas ir nemanau, kad bumbedamas kazka pasieksi.

 2. […] A. Atsakymas […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas