Klausk Androido – Atsakymai [5]

Štai ir išaušo ketvirtadienis, metas, kuomet mes pateikiame atsakymus į Jus dominančius klausimus. Populiariausia klausimų tema vis dar išlieka išmaniųjų telefonų atnaujinimai. Telefonų gamintojai atnaujinimų atžvilgiu niekur neskuba, ir pateikia juos labai lėtai, kas yra graudu, kadangi visi vartotojai nori turėti naujausią versiją, o tenka mėgauti senesnėmis. Kad ir kaip bebūtų, pirmyn prie atsakymų.

K.  Norėčiau sužinoti kada bus oficialus Samsung galaxy note 3 4,4 atnaujinimas?

A. Atsakymas

 

K. Sveiki kada sulauksime oficialios 4.4 kitkat update ? telefonas s4

A. Oficialų atnaujinimą S4 I9500 Exynos verisijai jau pradėjo gauti kai kurios šalys, tad tikriausiai neužilgo ir Lietuvos vartotojai jį turėtų sulaukti. Dėl I9005 Snapdragon versijos, dar kolkas nėra išleistas oficialus atnaujimas, tačiau galima irgi tikėtis greitu metu.

 

K. Kokia yra naujausia lg l7 II android versija ? bus kitkat ?

A. Šiuo metu naujausia versija yra 4.1.2 JellyBean. Kiek pavyko surasti informacijos dėl KitKat atnaujinimo, tai pagal kelis oficialiai nepatvirtintus šaltinius LG L7 II turetų ateityje sulaukti šio atnaujinimo, tačiau negalime pasakyti kada jo sulauks.

 

K. Gal yra žinoma, kaip Samsung Galaxy Note 8.0 įrenginyje pakeisti operacinę sistemą iš Androido į kokį nors Linuksą, pavyzdžiui, Mint, Xandros or smth? Bent gūglis nieko padoraus neranda nei forumuose, nei pas gamintojus :(.

A. Visų pirma, Android sistema yra paremta ant Linux platformos. Pakeisti operacinę sistemą mobiliajame įrenginyje yra labai sudėtinga ir tik keli mobilieji prietaisai yra sulaukę to, kaip HTC HD2 (Šis prietaisas buvo išleistas su Windows Mobile 6.5, o programuotojų bendruomenės sugebėjo įkelti Android, WP7,8).

Vienintelis dalykas kuris būtų kuo arčiausiai panašus į OS pakeitimą tai būtų Custom Roms, tai yra įrenginio Android operacinės sistemos modifikavimas, pagal kiekvieno vartotojo skonį. Yra daug populiarių Custom Rom’ų kaip: Cyangenomod, AOSP, MIUI ir daugelis kitų. Jų sukūrimas yra santykinai nesudėtingas, lyginant su Windows OS. Kiekvienas Custom Rom’as yra kuriamas tik tam vienam specifiniui įrenginiui, kitiems įrenginiams netinka dėl skirtingų „Geležių”.

Kadangi Custom Rom’ai yra neoficiali gamintojo programinė įranga, o sukurta trečios šalies, įrašant tai iškarto prarandama gamintojo oficiali garantija. Prieš įrašant Custom Rom, privaloma turėti Root teises, kurios suteikia didesnę prieigą prie telefono kodo bazės, bei leidžia atlikti daugiau veiksmų be apribojimų.

Populiariausia programuotojų bendruomonė yra Xda-Developers, kur yra sukurti atskiri skyreliai kiekvienam įrenginiui, o ten jau galima rasti visą informaciją. Note 8.0

 

Jeigu nespėjote užduoti dominančio klausimo šią savaitę, ne problema, tai padaryti galėsite kitos savaitės antradienį arba trečiadienį.3 komentarų

 1. Ignas parašė:

  Sveiki,
  Kada bus išleistas android 4.4.2 atnaujinimas Lietuvoje telefonui Samsung Galaxy Note 2 ?
  Labai dėkoju.

 2. Vitalis parašė:

  Sveiki, gal yra žynių kada bus atnaujinimai Sony Z1 compact? Viliuosi, jog pagerins kameros darbą, dabar jis tiesiog tragiškas, ekspozicija tragiškai matuoja, fokusas grybauja.

 3. Vytenis parašė:

  Noreciau paklausti kada bus isleistas naujas androidas ant note 3

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas