Android programėlės, kurios palengvins Jums gyvenimą

Android programėlės, kurios palengvins Jums gyvenimą

Aptarsime pačias žinomiausias, dažniausiai perkamas programėles, kurios vertinamos dėl kokybės, taip pat – gyvenimą lengvinančių aspektų. Juk geriausia yra tai – kas patikima, naudinga ir tuo pačiu nieko nekainuoja.

Platus pasirinkimas – kiekvienam

Naudojantys mobiliuosius su Android gali džiaugtis išmaniųjų programėlių gausa, kuris skirtos mokymuisi, lavinimuisi, žinoma, bendravimui bei pramogoms. Daugelis programų yra visiškai nemokamos, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Planuokite savo finansus

Puikus pasirinkimas yra tokio tipo programėlės, kurios padeda taupyti pinigus ir kur kas paprasčiau planuoti savo finansus. Galima rasti tiek mokamas, tiek tokias, kurios Jums nieko nekainuoja, tad pasirinkite labiausiai tinkamą variantą ir veskite išlaidas, planuokite pinigus, sėkmingai taupykite.

Gaminkite kuo skaniau

Taip pat puikus pasirinkimas aktyviai gaminantiems asmenims įsigyti programėlės, kurios tesiekia galimybę savyje atrasti kulinarinius šedevrus. Galima atsisiųsti programėlės ne tik anglų, tačiau ir lietuvių kalbomis. Visgi, anglų kalba pasiūla yra kur kas platesnė, tad būtent jos labiausiai pasiteisina. Siūlome rinktis tokias, kurios atitinka Jūsų mitybos įpročius. Nuo RAW mitybos iki veganizmo. Tam puikiai tinka: „Cook Smart“, „Pepperplate“, „Ziplist“ ir t.t.

Platus pasirinkimas sportininkams

Google Play siūlo programėles tiems, kurie mėgsta sportuoti. Pardavėjai džiugina, kad būtent šio tipo programų kiekvienais metais yra parduodama daugiausia. Tiesa, visada galite rinktis nemokamas, kurios nieko nekainuoja, tačiau suteikia galimybę mėgautis sportu namuose. Bene aktyviausiai perkamos tokios programos, kurios skatina siekti tam tikrų rezultatų. Dažniausiai tai padeda paprasčiau matuoti savo kūno rodiklius, o tai – motyvuoja. Tai gali būti: „Endomondo“, „Strava“, „Runtastic Running App“ ir t.t.

Bendravimui – socialiniai tinklai

Jeigu esate aktyvus žmogus – tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti ir socialiniam tinklams, kurie gali padėti Jums sukurti savitą identitetą. Šiuo metu socialinių tinklų programėlių yra labai daug, tad susipažinkite su keliomis, kol pavyks rasti labiausiai tinkamas. Tai gali būti „Instagram“, „WhatsApp“ ar „FriendFeed“ ir taip toliau.

Jeigu naudojate Android – būtinai atsisiųskite ir programėles, kurios skirtos ne tik laisvalaikiui, tačiau ir savęs tobulinimui.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas