Planuojantys keliauti turi pasirūpinti apps‘ais

Planuojantys keliauti turi pasirūpinti apps‘ais

Jis reikalingas ne tik dėl patogumo, tačiau ir ramybės. Ypač aktualus tiems, kurie skrydžiai vis dar kelia labai didelę baimę.

Svarbiausia – patogumas

Šiais laikais naudojantis telefonu galima atlikti labai daug skirtingų darbų, kurie ne tik palengvina mūsų gyvenimą, tačiau taip pat ir suteikia galimybę patiems pirmiems sužinoti naujausią info. Pavyzdžiui, daugelis telefono programėlių leidžia sekti skrydžius online būdu. Tokiu atveju matysite, kurioje vietoje yra Jūsų artimieji, tad tai – papildomas saugumo garantas.

Kayak

Kayak yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia greičiau ir paprasčiau planuoti skrydžius. Puikiai tinka tokiu atveju, kai keliaujate dažnai arba kai tikslo link Jums reikia pakeisti daug oro uostų ir norisi kur kas paprasčiau sekti visus skrydžius. Programėlė taip pat padeda oro uostuose užsisakyti reikalingas paslaugas, tad taupo laiką ir daugeliu atveju – pinigus, kadangi paprasčiau pamatyti nuolaidas bei akcijas.

TripCase

TripCase yra vienas patraukliausių pasirinkimų, kuris suteikia galimybę ne tik sekti skrydžius, tačiau taip pat ir paprasčiau planuoti savo keliones. Galima įkelti kelionių bilietus, taip pat, užpildyti ir matyti visą kitą info, kuri yra aktuali planuojantiems skrydžius. Taip labai palengvinamas kelionės organizavimas.

Tripit

Tripit programėlė kelionių metu taip pat yra nepamainomas pasirinkimas. Vėlgi, labiausiai tinka tiems, kurie dažnai keliauja, kadangi susekti skirtingus skrydžius yra paprasta kaip niekada. Svarbiausia yra suvesti savo bilieto info ir matysite laikus, kurie padės paprasčiau planuoti kelionę. Papildomi privalumai yra galimybė per programas užsisakyti tam tikras paslaugas, kaip kad auto nuoma ir panašiai.

Flio

Flio yra programėlė, kuris sujungia pasualio oro uostus, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai keliaujate su persėdimais. Tai labai paprastas ir labai patogus būdas sekti skrydžius bei susiplanuoti maršrutą taip, kad pavyktų pamatyti kuo daugiau. Jeigu orientacija oro uostuose Jums yra sudėtinga – tokiu atveju būtinai turite atsisiųsti ir naudoti šią programą. Tai ypač geras pasirinkimas „skraidymo pradžiamoksliams“.

Nuo šiol keliavimas yra paprastas ir patogus, tad išbandykite tai ir Jūs.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas