„Spotify” mobiliesiems įrenginiams tapo nemokamas

Šiek tiek laiko atgal, kolega Karolis aprašė išties šaunią programą muzikos mėgėjams – „Spotify„. Programa naudotis kompiuteriu buvo galima ir vis dar yra galima visiškai nemokamai, bet va mobiliųjų įrenginių naudotojai, norėdami klausytis muzikos su šia programa, turėdavo mokėti mėnesinį mokestį, kuris buvo ne toks jau ir mažas – net 10 eurų per mėnesį.

Gera naujiena yra ta, kad, nuo šiol mobiliųjų įrenginių savininkams nebereikia mokėti to didžiulio mėnesinio mokesčio norint naudotis programa. Kad ir kaip bebūtų, lazda turi du galus, nemokama „Spotify” programos versija skirta mobiliesiems įrenginiams turi šiokių tokių apribojimų. Na bet pažiūrėjus iš kitos pusės, gi klausytis geros kokybės muzikos nepažeidžiant jokių autorių teisių galima, ir dar nemokamai, kas gali būti geriau.

Jeigu dar neturite parsisiuntę šios programos, siūlome tai padaryti kuo greičiau ir pasinerti į muzikos pasaulį. Gero klausimo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Jonas parašė:

    O kokių apribojimų turi mobilioji versija, tai taip ir neparašėt…

    • Olivijus Šlepetis parašė:

      Jonai, apribojimai yra tokie, kad nemokamai nebus galima klausytis geriausios kokybės muzikos,(žinoma kokybe yra išties gera) nebus galima klausytis offline, bei nemokamoje versijoje bus reklamų. Tokius dalykus lengvai gali išsiaiškinti ir patiems, paprasčiausiai pasinaudojus programa.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas