Spotify, muzika Jūsų kišenėje

Turbūt sutiksite, jog muziką mėgsta beveik visi, todėl norėčiau Jums pristatyti vieną populiariausių muzikinių programų internete – Spotify. Galima sakyti, jog tai winamp`as internete, nes dainos laikomos būtent ten (tačiau yra galimybė ir jas siųstis). Turbūt dažnas reiškinys kai norėdami klausyti mėgiamos dainos einate į Youtube kur ir  klausotės ją, tačiau spotify`jus viską supaprastina keletą kartų.

Tiesiog į search lauką suvedame norimos dainos pavadinimą, spustelime ant norimo varianto ir štai, daina jau groja. Spustelėjus pirštu ant piktogramos šone atsiranda pasirinkimų meniu, kurio dėka galite formuoti savo playlistą, susipažinti su kitais to paties atlikėjo kūriniais, albumais ir pan. Kas geriausia, galite ieškoti ne tik albumų ir dainų, o ir visų grojarasčių, kuriuos sukuria tokie pat vartotojai kaip ir Jūs.

Švenčiate teminį vakarėlį? Puiku, vedame “Ibiza greatest hits”, “classic rock” ar galų gale “ Best of Justin Bieber” ir štai šis rinkinukas jau groja pilnu pajėgumu. Pasitelkus fantaziją galima rasti tikrai neblogų grojaraščių pradedant skirtais bėgimui ar sportui, baigiant MTV ar The Rolling Stones magazine dešimtukais, šimtukais ir pan. Negana to, tokiu būdu atrastas pavienes dainas pridedate į savo favoritų sąrašą, todėl vienu paspaudimu galėsite juos groti betkuriuo metu.  Lengva, paprasta, praktiška.

Spotify, remiantis Jūsų muzikiniu skoniu siūlo įvairias naujas ar panašias dainas. Be to yra visiems prieinami klausomiausių dainų ir albumų topai pagal populiarumą, todėl visas muzikines naujienas gausite žaibišku greičiu. Socialinis aspektas taip pat labai gerai išvystytas, juk galite pasijungti naudojant facebook`o profilį, todėl galite klausytis draugų sukurtų grojaraščių, o jie domėtis jusiškiais. Argi ne šaunu? Taip pat yra galimybė dalintis dainomis su kitais kas yra ypač patogu ir įdomu.

Kitas svarbus dalykas yra tas, kad su šia programa visiškai nepažeidžiate vartotojų teisių, nes patys autoriai teikia savo kūrinius programos kūrėjams. Kitas pliusas yra tas, kad nesusidursite su apgaule, t.y netikromis antraštėmis ar žemos kokybės įrašais. Visdėlto lazda turi du galus. Kad ir kaip šauniai ši programa atrodytų, mobilioji versija yra mokama. Mėnesinis mokestis yra 10 eurų. Už juos gaunate aukščiausios premium kokybės įrašų kokybę, galimybę naudoti programą mobiliuosiuose prietaisuose ir dainų atsisiuntimo funkciją. Programa turi 2 dienų nemokamą trial`ą, todėl galite visokiariopai susipažinti su šia programa.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Matas parašė:

    ant smarto neveikia praso premium… pasijungia viskas ok taciau kai nori klausytis muzikos is savo saraso neduoda ir praso premium…

  2. […] laiko atgal, kolega Karolis aprašė išties šaunią programą muzikos mėgėjams – “Spotify“. Programa naudotis kompiuteriu buvo galima ir vis dar yra galima visiškai nemokamai, bet va […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas