Planuokite savo keliones su naudinga android programa – „Trip Mate”

Kelionės yra tas nuostabus metas, kuomet galime užmiršti apie kasdieninius rūpesčius bei įvairiausius darbus, keliaudami pailsime bei pamatome įvairiausių nuostabių vietovių bei vaizdų, apie kuriuos per visus darbus ir kasdieninius rūpesčius tiesiog pamirštame. Raktas į geras atostogas bei nepamirštamas keliones yra planavimas, tad labai svarbu viską suplanuoti iš anksto ir kelionės metu nesirūpinti apie tai, jog galbūt kažką pamiršote. Kad taip nenutiktų, ir kelionė praeitų sklandžiai, savo išmaniajame telefone privalu turėti gerą pagalbininką – programą „Trip Mate”.

Trys paprasti „Trip Mate” programos žingsniai padės 100% mėgautis kelione.

1.Prieš kelionę

Pradėkite savo kelionę nuo planavimo, suveskite visą reikiamą informaciją, kurią norėsite turėti keliones metu po ranka, na tiksliau savo išmaniajame telefone. Pavyzdžiui suveskite keliaujančius žmones, skirtingus keliones etapus, skrydžių numerius, viešbučių rezervacijos numerius, lankytinas vietas kurias norite pamatyti, viešojo transporto maršrutus kurių gali prireikti kelionės metu ir t.t.

2.Kelionės metu

Naudotis „Trip Mate” programa, tai tarsi turėti savo nuosavą kelionės palydovą. Programa padeda jums supaprastinti visą kelionę. Fotografuoti bei filmuoti, galite tiesiai iš „Trip Mate” programos, ir veliau nereikės sukti galvos, kaip suorganizuoti savo nuotraukų aplankus, kadangi jeigu visada naudosite šią programą, nuotraukos tiesiog bus priskirtos atskiroms kelionėms, kurios vėliau gali būti suarchyvuojamos. Programoje yra integruoti visi populiariausi socialiniai tinklai, tokie kaip Faceboo, Twitter, Instagram ir t.t, tad jeigu norite pasidalinti kelionės įspūdžiais, tai galite padaryti vieno mygtuko paspaudimu.

3.Po kelionės

Po kelionių visuomet nuostabu prisiminti kelionės įspūdžius, tad visos suarchyvuotos kelionės gali būti peržiūrimos kartu su padarytomis nuotraukomis bei nufilmuota vaizdo medžiaga.

Štai oficialus pristatomasis programos vaizdo klipas:

Programa yra dviejų versijų, pirmoji tai nemoka, kurioje yra pateikiamos reklamos, na o antroji, kaip jau manau supratote mokama, kuri yra be reklamų, tad jeigu manote jog programa yra išties naudinga, galite palaikyti jos kūrėją įsigydami mokamą versiją.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas