„Pool Mania”- žaidimas kiekvienam biliardo megėjui

„Pool Mania”, tai dar vienas gerai žinomų „RUNNERGAMES” kūrėjų darbas. Šis žaidimas puikiai tiks ir biliardo megėjams ir profesionalams. Žaidimas puikiai veikia tiek ant senesnių telefonų, tiek ant naujų, tad kiekvienas gali jį išbandyti.„RUNNERGAMES”  puikiai pasidarbavo ties žaidimo grafiniais elementais, tiek ties garso takeliu. Įjungus žaidimą Jums iškart leidžia pasirinkti iš 3 žaidimų būdų:

  • Arcade (Čia Jūsų laukia net 5 lygiai, o kiekviename lygyje po 30 kambarių. Pasirinkę „Arcade” stilių turėsite sumušti visus kamuoliukus per tam tikrą mušimų skaičių.
  • Challenge ( Šiame pasirinkime Jūs privalėsite sumušti visus kamuoliukus per duotą laiką. Kiekvienas įmuštas kamuolius atstato jūsų laiką. )
  • Practice (Pats paprasčiausias praktinis žaidimas, kuriame galėsite tobulinti savo žaidimą)

Šį žaidimą iš „Google play” parduotuvės jau atsisiuntė daugiau nei 20 000 žmonių ir įvertino jį net 4,6 balais iš 5 galimų. Nuostabu ir tai, kad šis žaidimas prieinamas visiems ir yra visiškai nemokamas, o užima vos ~5mb jūsų turimos telefono atminties. „Pool Mania”- puikus žaidimas kiekvienam.

„Google play” nuoroda:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
1 komentaras

  1. deividas parašė:

    Jo su visais. Ant samsung galaxy y neveikia…

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas