Lietuviškas android žaidimas – „Logotipų Kvizas”

„Google Play” programėlių parduotuvėje yra begalės „logotipų kviz” tipo žaidimų. Visi jie yra gan populiarūs bei turi begalės gerų įvertinimų bei parsisiuntimų. Visus šiuos žaidimus vienija vienas bruožas – juose yra beveik visi vienodi užsenietiškų garsių kompanijų logotipai.

Du Lietuviai jaunuoliai, turėjo siekį išmokti programėlių kūrimo paslaptis, tad nusprendė dirbti „Vardan šokoladų” (programos kūrėjų pavadinimas) ir sukūrė linksmą žaidimą – „Logotipų kvizas”. Šis žaidimas išsiskirią iš visų kitų panašaus tipo žaidimų tuo, jog jame yra Lietuviški logotipai, tad manau yra įdomu išmėginti savo žinias ir pažiūrėti, ar išties žinote lietuviškų kompanijų logotipus.

Šiuo metu žaidime yra devyni lygiai. Kiekvienas lygis yra atidaromas surinkus tam tikrą kiekį taškų. Taškai gaunami teisingai parašius logotipo pavadinimą, na o taškų kiekis už teisingą atsakymą priklauso nuo logotipo sunkumo. Tad iš pirmo žvilgsnio žaidimas atrodo išties paprastas, bet jeigu nesurenkate reikiamo kieto taškų, tame pačiame lygyje galite užsibūti gan ilgai, ir teks prašyti artimųjų pagalbos.

logotipu kvizas1

 

Jeigu užstrigote tie kokiu nors logotipu, žaidime yra ir pagalbos, kurių skaičius yra limituotas, tad neskubėkite jų naudoti.

Jeigu taip jau nutiko, jog dar neturite įsidiegę šio žaidimo savo išmaniajame android įrenginyje, paskubėkite tai padaryti, kadangi žaidimas yra visiškai nemokamas. Gero žaidimo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

  1. Ieva parašė:

    Sveiki, norėjau parsisiųsti šią programėlę, bet rašo, kad mano šalyje ji neprieinama.. Būtų malonu jeigu padarytumėt, jog būtų galima siųstis ir esantiems Europoje. Aš randuosi Ispanijoje

  2. evelina parašė:

    Neina parsisiusti

  3. stilius parašė:

    Kad butu daugiau tokio stiliaus zaidimu 😉

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas