Lithuania TOP 100- progresuojantis projektas

Klaidžiojant po „Google play” programėlių parduotuvę užtikau įdomų projektą. Smalsumą patraukė ir tai, kad programa skirta Lietuvos rinkai ir, kad panašaus projekto čia neteko matyti. „Lithuania TOP 100”, tai programa, kurios pagalba greitai ir lengvai galėsite pažiūrėti Lietuvos „Top” muzikinius klipus savo telefone. Projektas pasirodė tikrai įdomus ir vertas dėmesio, tačiau parsisiuntus programą likau šiek tiek nusivylęs. Daugiau pasidomėjus šios programos kūrėjų „Local Media” darbais pamačiau, kad vos ne visos jų sukurtos programos yra kaip ši, tik skiriasi šalis. „Google play” parduotuvėje galite rasti Estijos, Graikijos bei kitų šalių „Top 100” muzikinių klipų programas.

Parsisiuntus programą Jūs galėsite žiūrėti „Top” muzikinius klipus, juos priskirti favoritams ar tiesiog pasidaryti savo mėgiamiausių klipų grojaraštį. Programa Jums leis netgi sugrupuoti klipus pagal muzikinį žanrą, o pasirinkus „History” opciją iškart pateksite į savo jau matytų muzikinių klipų kolekciją.

Viskas atrodo labai gražiai ir verta dėmesio, tačiau tada supranti, kad viskas nėra taip gražu. Pirmiausia pasigedau informacijos kaip ir iš kur sudaromi tie „Top” grojaraščiai. Atsisiuntus tokias pačias programas tik skirtas kitoms šalims pastebėjau, kad grojaraščiai beveik vienodi. Nors patys programos kūrėjai tvirtina, kad „TOP” skiltis atnaujinama kasdien, tačiau realybėje geriausiu atveju džiaugsitės vienu atnaujinimu per savaite.

Apibendrinus galima teigti, kad projektas tikrai įdomus ir vertas dėmesio, tačiau dar reikia ištaisyti klaidas, patobulinti patį veikima ir „Top” skiltį sudaryti tarkim iš Lietuvos radijo stočių populiariausių kūrinių.

„Google play” nuoroda:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas