Naujas žaidimas nuo „Vector Unit“ kūrėjų: Beach Buggy Blitz

Taigi, vienas iš top „Google Play“ programėlių parduotuvės kūrėjų „Vector Unit“, kurie išleido tokius žaidimus kaip „Riptide GP“ bei „shine Runner“, sukūrė naują žaidimą „Beach Buggy Blitz“. Žaidimas yra išties linksmas, ir kas svarbiausia dar ir nemokamas.

Žaidimo tikslas

Žaidimo tikslas yra saloje nuvažiuoti kuo toliau, ir surinkti kuo daugiau monetų. Važiuojant laikas eina, tad klaidoms vietos nėra. Kas tam tikrą atstumą yra laikrodžiai, kurie prideda papildomai laiko. Renkant auksines monetas, jas vėliau galima išleisti parduotuvėje, ant  tam tikrų dalių, kurios pagerins jūsų bagį. Surinkus daug monetų, galima nusipirkti ir kitų bagių, tad reikia išties stengtis surinkti jų kuo daugiau.

Žaidimo Valdymas

Žaidime galimi du valdymo būdai, pirmasis tai judinant savo android įrenginį, o antrasis tai ant ekrano mygtukų pagalba. Kadangi veiksmas vyksta saloje, tad yra galimybė ir nuklysti nuo kelio, bet jei jau taip nutiko, reika saugoti kliučių.

Daugiau nieko ir nebesakysiu, žaidimas užima viso labo 45 megabaitus ir yra nemokamas, tad pirmyn instaliuoti bei žaisti. Beje, nepamirškite pakomentuoti kaip sekasi žaisti bei ar patinka žaidimas.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app4 komentarų

 1. andrius parašė:

  Ant HTC EVO 3d negalima atsisiusti, sako kad nesuderinamas

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Atsiprašau, pamiršau paminėti, jog žaidimas laikinai prieinamas tik Tegra3 bei kaikuriems Tegra2 įrenginiams. Pasak kūrėjų, jie žino apie nesuderinamumą ir šiuo metu dirba ties tuo, kad žaidimas būtų suderinamas su visai android įrenginiais.

 2. Korne parašė:

  Dėkui už dar vieną geresnį game 🙂 Siūlyčiau prie tokių apžvalgėlių dar visada prirašyti ar game yra „pay to win” arba kaip Prince of Persia atveju „Pay to continue” 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas