Rinkoje oficialiai pristatomas LG kompanijos flagmanas: „Optimus G“

Vakar Pietų Korėjoje įvyko pasaulinis kompanijos „LG Electronics“  flagmano „LG Optimus G“ pristatymas. Tai sparčiausias šiuo metu rinkoje telefonas su galingu kompanijos „Qualcomm“ keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro“, unikalia vartotojo sąsaja (UX) bei prailgintu baterijos veikimo laiku.

 „Optimus G“ savo funkcijomis ir techninėmis savybėmis yra galingiausias ir greičiausias telefonas tiek LG istorijoje, tiek ir šiuo metu rinkoje. Telefonas leis sparčiai ir sklandžiai atlikti įvairias užduotis, naudotis keliomis funkcijomis ar programomis vienu metu“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Pagrindinės LG Optimus G savybės bei funkcijos:

 „LG Optimus G“ turi savybę, vadinamą „cross-tasking“, kuri leidžia vienu metu ne tik įjungti kelias funkcijas, bet ir sklandžiai atlikti kompleksines sudėtingas užduotis. Keletas naujų „LG Optimus G“ funkcijų, kurioms pilnai atlikti reikalinga „cross-tasking“ savybė:

 „QSlide Function“

– rodo du skirtingus pilnus ekranus vienu metu pagrindiniame ekrane, todėl leidžia tolygiai naudotis keliomis funkcijomis, pvz.: rašyti SMS žinutę ir ieškoti vaizdo įrašų internete.

 

 • „Live Zooming“ – leidžia priartinti vaizdą penkis kartus.
 • „Dual Screen Dual Play“
 • – atvaizduoja telefono ekraną televizoriuje, taip pat gali rodyti skirtingus vaizdus kiekviename iš ekranų. Pvz.: televizoriaus ekrane galima peržiūrėti prezentaciją iš telefono, o tuo pačiu metu telefono ekrane žymėtis pastabas.
 • „QuickMemo“ – leidžia rašyti, piešti, žymėtis pastabas tiesiai telefono ekrane, akimirksniu pasidalinti jomis internete ar išsaugoti kaip paveikslėlį. „QuickMemo“ funkcija leidžia užrašyti telefono numerį tiesiai ekrane, o jį paspaudus įjungti numerio rinkimo funkciją.
 • „Screen Zooming“ –
 • leidžia priartinti ar nutolinti vaizdą naudojantis muzikos grotuvu, el. paštu, rašant pranešimus ar peržiūrint nuotraukų galerijos aplankus. Jis taip pat leidžia keisti teksto dydį ir užsklandas.
 • „Application Link“ – tai funkcija visiems skubantiems. Ji ekrane atveria iš anksto įjungtas funkcijas (el. paštą, kalendorių, orus ir t.t.) vos tik išjungiamas žadintuvas ryte.
 • „Icon Personalizer“ –

  leidžia pritaikyti piktogramų dydį, pridėti paveikslėlį, taip greičiau surasti dažniausiai naudojamos programas.

 

„LG Optimus G“ turi 13 MP kamerą, kuri išsiskiria išmaniosiomis savybėmis. Viena jų – „Time Catch Shot“. Ji leidžia vartotojams pasirinkti geriausią kadrą tarp visų dar prieš nuspaudžiant fiksavimo mygtuką. „Cheese Shutter“ įjungia fotografavimo funkciją pagal balso komandas: „cheese“, LG arba „smile“. „Smart Shutter“ priderina vaizdą pagal kameros vibraciją ar objektų judėjimą, todėl garantuoja kokybiškus, „neišplaukiančius“ vaizdus. O funkcija „Low Light Shot Noise Reduction“ turi šviesos stebėjimo sistemą, kuri aktyvuojama tuomet, kai prastas apšvietimas ar yra daug triukšmo vaizde.

„LG Optimus G“ turi juodos spalvos monobloko korpusą, kuris vizualiai atrodo kaip stiklas su metalinėmis detalėmis. Poliarizuotas paviršius sukuria trijų dimensijų iliuziją. Toks korpusas atspindi skirtingus paviršius, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą ir apšvietimą.

„LG Optimus G“ išsiskiria kaip sparčiausias rinkoje telefonas su galingu „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“ keturių branduolių procesoriumi. Pažangiausios technologijos, kaip „Zerogap Touch“ ir „True HD IPS“ ekranas, pagamintas „LG Innotek“ ir „LG Display“ rodo labai ryškų ir aiškų vaizdą. „LG Chem“ sukurta baterija turi 800 įkrovimo ciklų, net 80 proc. daugiau nei įprastose baterijose.

Jau kitą savaitę „LG Optimus G“ prekyba bus pradėta Pietų Korėjoje, o nuo spalio mėnesio ir didžiosiose pasaulio rinkose.

Pagrindinės išmaniojo telefono specifikacijos yra:

 • mikroschemų rinkinys: Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz keturių branduolių procesorius, 4G LTE ryšys;
 • operacinė sistema: „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“;
 • tinklai: 2G / 3G / 4G LTE;
 • ekranas: 4,7 colių WXGA True HD IPS+ (1280×768 taškai)/ 15:9 ekrano santykis;
 • atmintis: 32 GB;
 • RAM: 2 GB DDR;
 • kamera: 13 MP arba 8 MP galinė/ 1,3 MP priekinė;
 • baterija: 2100 mAh (570Wh/L)/ kalbėjimo laikas: 15 val./ budėjimo laikas: 334 val.
 • dydis: 131,9 x 68,9 x 8,45 mm;
 • svoris: 145 g;
 • kiti duomenys: Bluetooth 4.0, Wi-Fim USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC.

Kaip matote LG Optimus G yra išties galingas išmanusis telefonas. Ir matosi, jog kompanija LG išties gerai padirbėjo prie visų šių nuostabių funkcijų, kad kuo labiau išnaudoti telefono galingumą.

LG šiuo metu flagmano kainos dar neatskleidžia, bet kadangi „Optimus G“ europos rinkoje pasirodys jau kitą mėnesį, tai ir kainą sužinosi gan greitai.

 

Paruošta pagal „LG Electrinics“ pranešimą spaudai.1 komentaras

 1. Galim kaip anonimas ? parašė:

  Mano toks telis .. Gaidys ..

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas