Populiarusis iOS žaidimas „Subway Surfers“ jau prieinamas ir android platformai

„Google Play“ programėlių parduotuvėje vis populiarėja bėgimo tipo žaidimai. Vienas iš tokių žaidimų, kuris jau kurį laiką buvo populiarus tarp iOS vartotojų, nuo vakar (20/09/2012) atsirado ir „Google Play“ parduotuvėje. Žaidimas „Subway surfers“ yra labai panašus į populiarųjį „Temple Run“ žaidimą, kurio tikslas yra kuo toliau nubėgti, bėgant surinkti kuo daugiau monetų, kurios vėliau gali būti išleidžiamos parduotuvėje įsigyjant įvairių patobulinimų.

Žaidimo siužetas yra labai paprastas, Jūs geležinkelio bėgiais bandote pasprukti nuo pikto sargo ir jo šuns. Kad nebūtų viskas taip lengva, bėgiuose yra įvairių kliūčių, bei laikas nuo laiko atsiranda priešpriešiais atvažiuojančių traukinių. Bėgate, išvengiate kliūčių, bei traukinių, netgi lakstote traukiniais, surenkate kuo daugiau monetų, ir viskas klostysis kuo puikiausiai.

Žaidimas yra labai spalvotas ir itin lengvai valdomas, norint pašokti, tereikia brūkštelėti pirštu ekrane į viršų, ir pašokate. Norint psitraukti į vieną ir kitą šoną, užtenka taipogi mažo brūkštelėjimo ir viskas.

Štai trumpas pristatomasis žaidimo vaizdo klipas:

„Subway Surfers“ žaidimas užima viso labo 22 megabaitus vietos, tad pirmyn išbandyti, kadangi jis yra visiškai nemokamas. Na ir nepamirškite pakomentuoti ar patiko žaidimas, bei kaip sekėsi jį žaisti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. sll parašė:

    Asmeniskai man tai jis levas. Templerun geresnis, nes ten akselerometra kad i sonus judet naudoji

  2. Gabija parašė:

    Man sis zaidimas labai patinka idomesnis uz tample run. Noriu paklausti ar bus sitame zaidime Lietuva? 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas