Naujas žaidimas nuo „Dedalord“ kūrėjų – „Super Falling Fred“

Android žaidimų kūrėjas „Dedalord“ sukūrė jau trečiąjį žaidimą su herojumi „Fred’u“. Galbūt jums teko žaisti ankstesnius šio kūrėjo žaidimus su „Fred’u“, tokius kaip „Falling Fred“ arba „Running Fred“. Jeigu susidūrėte su šiai žaidimais, ir jie Jums patiko, tai „Supper Falling Fred“ žaidimas tikrai patiks, na o tiems kas dar nesusidūrė su ankstesniais žaidimais siūlau išmėginti šią naujausią „Fred‘o“ dalį.

 
Žaidimo tikslas yra labai labai paprastas, Jums teks kristi tuneliu žemyn iš viršaus iki pat apačios. Skamba labai paprastai, bet ne viskas taip jau ir paprasta, kadangi krentant yra įvairių kliūčių, tokių kaip lazeriai, besisukantys ašmenys, ar užsidarinėjantys peiliai, na ir jeigu nepavyks išvengti šių kliūčių, tikriausiai numanote kas atsitiks, būsite sudraskyti arba supjaustyti, ir bus labai daug kraujo.

Jeigu pabostų visada kristi su „Fred’u“, naujame žaidime yra galimybė pasirinkti kitus charakterius, tokius kaip vampyrą, krepšininką ar kitus. Lyginant su senesniais „Dedalord“ žaidimais, šiame atsirado naujų galių, bei valdymas tapo geresnis ir greitesnis.

 
Geroji žinia yra ta, kad žaidimas yra nemokamas, bet žaidime yra apsipirkimų sistema, tad jeigu norėsite sutaupyti laiko, teks išleisti šiak tiek pinigų, o jeigu laikas jums nėra svarbus, tai galėsite žaisti nemokamai.

Siūlau pasižiūrėti žaidimo pristatomąja vaizdo medžiagą:

Parsisiųsti galite iš „Google Play“ programėlių parduotuvės


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas