„Backflip Madness“

Lenkijoje įkurta nepriklausoma Android, Bada, iOS platformoms skirtų žaidimų kūrimo ir plėtros studija „Gamesoul Studio“ 2012 metų rugpjūčio pabaigoje pristatė naują žaidimą – „Backflip Madness“. Tai parkour tipo ekstremalaus sporto žaidimukas.

„Backflip Madness“ žaidimo tikslas yra labai paprastas – atlikti parkour triukus kiek galima tiksliau ir pašokus į orą nusileisti ant kojų į nurodytą teritoriją. Pabrėžiu žodžius nusileisti ant kojų, nes atliekant triukus galima labai smagiai prisiploti prie žemės, grindinio ar kitokios paviršiaus dangos.

„Backflip Madness“ žaidimas Google play yra mokamas ir kainuoja 4,20 lt. Yra siūloma ir demo versija, kurią galima išbandyti nemokamai. Tikriausiai kyla klausimas: ar verta sumokėti tuos litus už šį žaidimą? Na bent jau mano nuomone, kainos ir kokybės santykis yra išlaikytas. Minėti 4,20 lt atitinka tai, ką gaunate. Žaidimo grafika nėra įspūdinga, ypač aplinka, kurioje atliekami triukai. Tačiau išryškėjusius trūkumus kompensuoja tam tikri pliusai: nemažai skirtingų parkour triukų ir skirtingų vietovių, kuriose jie atliekami, 2 skirtingi žaidimo rėžimai, gana realistiškai perteikiami fizikiniai dėsniai, o tai, labai svarbu tokio žanro žaidimui.

 

Kiekvieną kartą įjungus žaidimą pasirodo juodas fonas, kuriame sodriai raudonos spalvos raidėmis parašyta „WARNING“. Toliau esantis tekstas informuoja ir skatina vartotojus, dėl jų paties saugumo, nekartoti žaidime matomų veiksmų. „Gamesoul Studio“ kolektyvas rūpinasi, kad fiziškai nenukentėtų ar kitaip nesusižalotų asmenys, parsisiuntę ir žaidžiantys šį žaidimą arba tai, tiesiog teisiniai dalykai ir socialinės atsakomybės reikalavimai, kurie yra privalomi tokio tipo žaidimui, norint jį pristatyti rinkai.

 Pagrindiniame „Backflip Madness“  meniu lange yra perteikiamas žaidimo principas – parkour triukų atlikimas, kurį simbolizuoja žaidimo personažas atliekantis backflip‘a. Taip pat, šiame meniu yra 8 pasirinkimo galimybės: žaisti žaidimą, pasiekimų suvestinė, išbandymų serija, lyderių pozicijų išsidėstymo peržiūra, nustatymai, trumpa informacija apie žaidimą, gauti daugiau žaidimų ir aplankyti Facebook’e fanų puslapį. Tačiau didžioji dalis, minėtų galimybių, reikalauja interneto ryšio. Be jo galima žaisti  „Backflip Madness“ ir atrakinti naujus lygius, pasirinkti tam tikrus nustatymus ir peržvelgti trumpą, kūrėjų pateiktą, informaciją.

Atsidarę nustatymų skiltį rasite ne ypatingai gausų jų pasirinkimą. Visų pirma, Jums siūloma pasirinkti žaidimo sudėtingumo lygį (normal, easy, very easy, vis dėlto įdomu, kodėl nėra hard ir very hard). Taip pat, galite išjungti arba įjungti muziką bei kitus garso efektus. Kitaip tariant – tai tradiciniai nustatymai, kuriuos rasite praktiškai kiekviename žaidime. Tačiau be jų, „Backflip Madness“ siūlo keletą individualių pasirinkimų: kraujo išjungimas/įjungimas nepavykusio triuko metu, galimybė pradinę charakterio išvaizdą pakeisti į nindzės, „replay“ funkcijos išjungimas/įjungimas.

 Pradedant žaisti žaidimą reikia pasirinkti norimą lygį, kurių, bent jau kol kas, yra 8. Tačiau savaime suprantama, jog kiekvieną tolimesnį lygį Jums teks atrakinti sėkmingai atliekant triukus prieš tai esančiame lygyje. Paspaudus pasirinkto ar galimo lygio nuorodą pasirodo prieš startinė lentelė. Joje nurodomas lygis, sudėtingumas bei žaidimo stiliaus pasirinkimas: Free play arba play. Šių abiejų žaidimo stilių pagrindinis skirtumas yra tas, kad viename Jūs triukus atliekate savo malonumui, o kitame – Jūsų tikslas yra pasiekti naują lygį.

„Backflip Madness“ žaidimo valdymas yra nesudėtingas ir, manau, lengvai įkandamas kiekvienam žaidėjui. Visas veiksmas vyksta spaudant vieną mygtuką. Su juo duodam pradžią šuoliui bei pabaigą, atliekamam triukui, nusileidžiant. Be to, žaidimo vaizdą galima padidinti arba sumažinti naudojant multi-touch funkciją. Tai naudingas kūrėjų sprendimas, nes sudaromos sąlygos lengviau atlikti didelius šuolius nuo aukštų objektų ir nusileisti nurodytoje teritorijoje. Be to, kairėje pusėje yra papildomi mygtukai, kuriuos teisingiausia naudoti prieš atliekant šuolį. Su jais yra pasirenkama ar atliksite vieną triuką šuolio metu ar du. Toliau galima nurodyti kokį (kokius) konkrečius triukus atliksite ore ir į kurią pusę Jūsų valdomas charakteris bus nusisukęs. Savo sėkmingam triukui atlikti turite tris bandymus.

Taigi, „Gamesoul Studio“ sukūrė gan neblogą žaidimą tiems, kas nori „prastumti“ laiką, kurį galėtų skirti daug vertingesniems užsiėmimams. Tačiau pripažinsiu, pradėjus žaisti „Backflip Madness“ minutės prabėga tikrai labai greitai.

Štai trumpas   „Backflip Madness“ žaidimo video:

„Backflip Madness“ žaidimą galite parsisiųsti  iš Google Play:

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 „Backflip Madness“ žaidimo nemokamą demo versiją galite parsisiųsti  iš Google Play:

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

„Backflip Madness“ žaidimo nemokamą demo versiją skirtą ARMv6 procesoriams galite parsisiųsti  iš Google Play:

   

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

 
Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas