Lietuvio kurta programa, padėsianti siųsti keletą failų per bluetooth – Bluequeue

Ar kada susidūrėte su situacija, kai norite nusiųsti kelias ar net keliolika nuotraukų savo draugui į telefoną pasinaudodami Bluetooth? Siųsti po viena yra gan varginantis darbas, bei užima šiek tiek laiko. Su šia problema susidūrė vienas android programų kūrėjas, tad šiai problemai išspręsti sukūrė visiškai naują programą, kurios pagalba galima siųsti kelis ar net keletą failų vienu metu, pasinaudojant „Bluetooth“ bevielio ryšio jungtį.

Bluequeue Bluequeue1 Bluequeue2
„Bluequeue“ programos pagalba, galima failus siųsti ir į nesuporuotus telefonus, tokiu atveju gavėjas turės priiminėti kiekvieną failą atskirai. Kad išvengti tokio atskiro priiminėjimo, reikia suporuoti abu prietaisus, ir gavėjas turėtų pažymėti, jog priėmimas yra patikimas.

Programa yra visiškai nemokama, bei „sveria“ viso labo 184 kilobaitus. Jeigu manote, jog programa gali praversti, siųskitės ir išmėginkite.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

 1. ROBAS parašė:

  cia su kokiu sudafonu negali issiusti kelias ar keliolika foto per bluetooth?

  • Kulverstukas parašė:

   Manau nesupratai minties šios programėlės – siųsti tai gali su visais telefonais, tačiau jeigu nori persiųsti daugybę failų, tačiau nenori kiekvieną failą atskirai siųsti, tai su šita programėle išsirenki failus kuriuos nori išsiųsti ir ji pati visus vienu metu vieną po kito parinktus failus išsiunčia.

   Aišku galima visus failus sudėti į archyvą ir taip išsiųsti, tačiau jeigu tas kas gauna tuos failus turi telefoną kur archyvai nepalaikomi?

   Android sistema neturi failu naršyklės savyje, todėl reik naudot esamus iš Google Play.

   • Richa parašė:

    Na nežinau, man eina ir ėjo siųsti daug failų vienu metu. Galbūt vieni iš praščiausių smarphonų to nesugeba.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas