Guitar Lessons HD VIDEOS,- Norintiems išmokti groti gitara

Kritikų įvertinta, kaip geriausia programa mokytis groti gitara. Vienas minusas, kad Google Play parduotuvėje ji kainuoja 8,94 LT, nors tai parodo, jos kokybę. Taigi pradėkim.
Programoje yra 4 palaipsniui sunkesni lygiai:

  1.  Šiame yra parodyta, gitaros dalys, jos laikymas, akordų perskaitymas, kaip reikia suderinti gitarą, dešinės ir kairės rankų, pozicijos, 4 melodijos, vienas akordas, bei „C major” Skalė.
  2. Antrasis lygis yra sunkesnis, čia yra nurodyta akordai, prie kiekvieno akordo galima pažiūrėti video, kaip sugroti arba pažiūrėti nuotrauką.
  3. Šis lygis logiškai yra sunkus, išmokę lengvesnius akordus, mokysitės sunkesnius, taipogi čia parodoma, sunkesnis akordų perskaitymo būdas, garsų grojimas, „Capo” Panaudojimas.
  4. Paskutinis lygis, kuriame moko, sugroti dainas, bei pamoko grojimo technikų.

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Lite Versija

Programą verta pirkti tiems, kas jau senokai nori išmokti groti gitara, tačiau pamokos pas mokytoją yra per brangios. Manau jums, dėkui už praleistą laiką. 🙂1 komentaras

  1. gitaros kursai parašė:

    Gal net gi toks mokymosi būdas efektyvesnis… būtų įdomu palyginti besimokančių groti gitara gebėjimus tokio mokymosi ir lankant gitaros kursus, pamokas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas