XLR8: Paversk savo automobilį riaumojančiu monstru

Taigi iš pavadinimo tikriausiai nesusidarėte jokios nuomonės, apie ką čia sapalioju, kaip galima paversti automobilį riaumojančiu monstru? Atsakymas paprastas, galima, viskas ko jums reikia tai „XLR8“ android programos. Automobilyje turi būti galimybe pajungti išmanųjį telefoną prie magnetolos, kad garsas eitų per visas mašinos kolonėles. Tad jeigu automobilio magnetola turi 3.5mm audio kištuką, arba Bluetooth jungtį, tada lengvai galite priversti savo automobilį riaumoti tarsi amerikietišką „Muscle Car“.

Tagi dar turėčiau paminėti, kad XLR8 android programa yra mokama, ir kainuoja 0.99 dolerio, ir sumokėję šia sumą mes gauname programą, kurioje yra „Muscle Car“ garsas. Kai prisijungiate telefoną prie automobilio garso „aparatūros“ įsijungiate programą, ji GPS pagalba mato kada važiuojate, ir atitinkamai pagal važiavimo greitį skleidžia atitinkamą garsą, tad labai šaunus pokštas, jeigu ką vežate.

XLR8 android programa turi ir kitų automobilių garsų, kurie yra papildomai apmokestinti, tad jeigu nepatinka„amerikietiško žveries“ riaumojimas, galite įsigyti vieną iš šių automobilių garsų:

– NASCAR engine
– Ford GT40
– Ferrari sports car
– Lamborghini Supercar

Vieno papildomo garso kaina yra 1.99 dolerio, bet galite sutaupyti pirkdami iškarto visus papildomus garsus už 5 dolerius.

Programą naudoti galima dviem būdais, pirmas tai patogiausias, automatiškai, programa GPS pagalba nustato jūsų važiavimo greitį ir skleidžia proporcingą garsą, arba antras būdas tai valdyti programa rankiniu būdu, tad jums bus reikalingas šturmanas.

Mes taip pat išbandėme šią puikią programą. Bandymams panaudojome Peugeot 307 automobilį su 1.4 litro darbinio tūrio dyzeliniu varikliu, HTC Sensation XE su Gingerbread operacine sistema (programa su Ice Cream Sandwich kol kas neveikia), na ir JVC automagnetolą, telefonas buvo pajungtas Bluetooth ryšiu. Štai pateikiame žemiau mūsų darytą vaizdo įrašą, kaip matote Peugeot 307 riaumoja kaip koks amerikietiškas „Camaro“.

 

Kai testavome šią programą, išties labai nustebome važiuodami „žiedu” kadangi programa skleidė garsą tarsi mūsų automobilio padangos cyptų nuo greitų posukių, išties maloni programos savybė, kuri priduoda tikroviškumo. Video medžiagoje nepateikėme, bet kai testavome su broliu, atidarėme automobilio langus, tada pagarsinome ir pradėjome važiuoti ir stebėti žmonių reakcijas, išties nemažai žmonių žiūrėjo į mus labai nustebę, gan geras būdas pokštauti.

Apibendrinimui, šauni programa, galima išties ir pasijuokti ir pamanyti kad važiuojate prabangiu superautomobiliu. Programa kol kas dar neveikia idealiai, bet tai atleistina, kadangi tai nauja programa ir dar tik pirma jos versija. Tikėkimės programos kūrėjai nestovės vietoje, ir toliau tobulins XLR8 android programą.

Tad jeigu esate linksmas žmogus, norite pajuokauti su kokiais savo keleiviais, nepagailėkite tų pinigėlių,įsigykite programėlę, ir pasijauskite tarsi sėdite už galingo automobilio vairo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

  1. Ginzaza parašė:

    Meginsim! 😀 Vasara prikolas bus 🙂

  2. Ginzaza parašė:

    Neina nusipirkt nueme nuo saskaitos lt bet neina siust 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas