Internetu plinta kenkėjiška „Angry Birds space“ versija!

Visiems puikiai žinoma „Angry Birds“ sukūrusi kompanija savo internetiniame puslapyje išplatino perspėjantį pranešimą. Jų duomenimis „Google play“ parduotuvėje pasirodė ir sparčiai plinta netikra ir kenksminga „Angry Birds space“ versija. Sukauptais ir išanalizuotais duomenimis iš netikros versijos buvo paskelbta, kad ji suteikia programišiams beveik visišką jūsų telefono kontrolę. Žaidimas netgi gali nukreipti telefoną į bet kokią internetinę svetainę be jūsų sutikimo.

Skirtumo tarp originalios ir kenkėjiškos versijos nematyti. Tas dar labiau skatina kenkėjiškos programos plitimą. Abi versijos analogiškos, tačiau kenkėjiška versija šalia to telefone įrašo kenksmingą kodą. Norintiems apsisaugoti yra rekomenduojama žaidimą siųsti iš telefone esančios oficialios „Google Play“ parduotuvės ir nepasitikėti trečiųjų asmenų tinklapiuose siūlomomis versijomis.

 4 komentarų

 1. aliolt parašė:

  Tai jeigu plinta per Google Play, tai kaip galima pasitikėti ir siustis iš Google Play? Nesutapimas kazkoks…

 2. Olivijus Šlepetis parašė:

  Na Google Play yra algoritmas šalinantis kenkėjiškas programas automatiškai, kai jas aptinka, tad manau ilgai neplis. O beto prieš siunčiantis verta pasiskaityti komentarus ir atkreipti dėmesį į programos gamintoją.

 3. Marius parašė:

  Kiti naujienu portalai raso, kad Google Play parduotuveje esanti versija nebuvo uzkresta ir neva nukentejo tik kitu programeliu parduotuviu vartotojai, bei tie, kurie zaidima „isigijo“ is 4shared.com ir panasiu svetainiu.

 4. Gediminas Bogušis parašė:

  Tai buvo pasirodžiusi konkėjiška versija, bet ją greitai algoritmai surado ir blokavo.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas