„Themer” – pakeisk telefono išvaizdą vieno mygtuko paspaudimu

„Android” operacinė sistema yra pranašesnė prieš kitas mobiliąsias operacines sistemas tuo, jog leidžia visiškai transformuoti savo turimo telefono vartotojo sąsają. Per „Youtube” šiek tiek paieškojus galima rasti begales pamokų, kaip panaudojus vieną ar kitą „Launcher’į” , „Wallpaper’į” bei „icon pack’ą” galima susikurti labai gražią temą. Deja, kad per „youtube” pamokas susikurti gražią temą, gali prireikti gan nemažai laiko, plius reikia siųstis skirtingus „launcher’ius”, tarp kurių gali pasitaikyti ir mokamų, tad šis vartotojo sąsajos pakeitimo būdas nėra praktiškas.

Šį „android” operacinės sistemos trūkumą pastebėjo ir „MyColorScreen” komanda, tad jiems gimė šauni idėja, sukurti programą „Themer„, kuri yra tarsi atskiras „Launcher’is” turintis begales vartotojo sąsajos temų, kurios gali būti pritaikytos vos vieno mygtuko paspaudimu, ir visas procesas su parsiuntimu ir įjungimu užtrunka keletą sekundžių.

Pirmi įspūdžiai

Parsisiuntus „Themer” programą, joje yra vos keletas pasirinkimų. Kadangi ši programa šiuo metu yra uždaroje beta stadijoje, norint ją išbandyti, reikia kūrėjų paprašyti pakvietimo kodo, kurį galima gauti per pačią programą, arba per kūrėjų internetinę svetainę, kuri jau buvo paminėta šiek tiek aukščiau. Kai paprašote pakvietimo, per programą galite patikrinti kokioje eilės vietoje esate.

Kai gaunate kodą ir jį įvedate, programos kūrėjai reikalauja prisijungti su savo Facebook arba Google+ vartotojo paskyra, taip kūrėjai įsitikina, jog žmones nepiktnaudžiauja programos parsisiuntimo sistema.

Themer by MyCororScreen

Themer by MyCororScreen

„Themer” programos dizainas yra šviesus, gražus ir lengvas, viskas gan paprasta, pirmame lange yra paieškos funkcija, temų pasirinkimo funkcija bei keletas kitų nustatymų. Perbraukus pirštu į kairę, iškart atsidursite prie pačių populiariausių temų.

„Themer Launcher’is” veikia gan stabiliai, kadangi programa šiuo metu yra uždaroje versijoje, pagalvojau jog gali būti kokių nesklandumų, bet jų nebuvo testuojant su „Samsung Galaxy S4” išmaniuoju telefonu.

Temų pasirinkimas 

Temų pasirinkimas yra labai lengvas, einate prie populiariausių, naujausių arba „Staff Picks” išsirenkate sau patikusią temą, spaudžiate ant jos, ir ji bus automatiškai parsiųsta bei įjungta.

Themer Browse Themes Themer most pupular
 

Jeigu temą nustatinėjate pirmą kartą, Jūsų paprašys leidimo prieiti prie Jūsų RSS, žinučių, telefono numerių bei pašto adresų, tai yra standartinė procedūra visų „launcher’ių”.

Šiuo metu „Themer” turi virs 50 įvairiausių temų, nuo paprastų bei elegantiškų, iki tokių kaip GTA V, tad kad ir koks Jūsų skonis, turėtumėte atrasti sau patinkančią.

Nuėjus į nustatymų meniu, ten turėsite daugybę pasirinkimų, ką pakeisti pagal savo poreikius, bet čia per daug neišsiplėsime, ir palinksime viską išsiaiškinti patiems.

Verdiktas

Išties gera programa, nors dar beta versijos, veikia gan stabiliai, bei sutaupo begales laiko tiems, kam pabodo nuobodi telefono vartotojo sąsaja, bei nori ją pakeisti į unikalesnę. Minusas, tik tas, jog paprašius kodo gali tekti laukti net kelias dienas, bet manau išties verta.

Šiuo metu programa yra visiškai nemokama, kaip bus kai ji bus viešai prieinama, neaišku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Gera žinia yra ta, jog męs susisiekėme su programos kūrėjais, ir gavome net penkis pakvietimo kodus savo skaitytojams, tad žemiau juos pateiksime. Kodai sunumeruoti, tad prašome komentaruose pranešti, kurį kodą panaudojote, ir męs jį išbrauksime.

 1. ugpac4
 2. bvg3dq
 3. bebubd
 4. 7vw38d
 5. 9ak3ua

Gero naudojimo.

 

 

 

 

 11 komentarų

 1. pasinaudojau parašė:

  ugpac4

 2. Paulius parašė:

  Ačiū! Sėkmingai prisijungiau su 1 kodu 😉

 3. Nerius parašė:

  panaudojau 7vw38d

 4. Egidijus parašė:

  Trečias panaudotas

 5. bvg3dq parašė:

  bvg3dq

 6. Paulius parašė:

  9ak3ua panaudotas. Aciu labai

 7. Mantas parašė:

  Paskutinis kodas panaudotas.

 8. Markxas parašė:

  9ak3ua

 9. saras parašė:

  9ak3ua

 10. simona parašė:

  5 kodas panaudotas

 11. BiteS parašė:

  1 ugpac4

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas