Mobilioji aplikacija ePROTAI – viktorinų ir protų kovų platforma išmaniuosiuose įrenginiuose

Techniniais sprendimais unikali „Pub quiz“ tipo ePROTAI programėlė, sukurta lietuvių komandos, pirmiausia startavo pritaikyta išmaniesiems įrenginiams su Android programine įranga. Tik pasirodžiusi rinkoje, mobilioji aplikacija ePROTAI iškart atrado savo auditoriją, atsisiuntimai šovė į viršų ir programėlė tapo viena populiariausių lietuviškų žaidimų.

Universali ePROTAI programėlės sistema yra protų kovų, viktorinų ir galvosūkių platforma. Žaidimas skirtas imliai, azartiškai, žinių ir naujovių ištroškusiai bendruomenei. Kaip skelbiama aprašyme, kad programėlės pagalba galima pasitikrinti ir pagilinti žinias, sužinoti daug įdomių dalykų bei faktų. ePROTAI – padės ne tik intelektualiai ir smagiai praleisti laisvalaikį, sutrumpinti nuobodžią kelionę, bet ir pasiruošti baruose vykstančioms protų kovoms.

Žaisti yra labai paprasta, sistema sukurta taip, kad kiekvienas žingsnis nujaučiamas intuityviai, todėl vos po poros žaidimo turų jausitės, kaip žuvis vandenyje. Programėlėje vyrauja mėlyna spalva, kuri primena ne tik vandenį, bet ir dangų, todėl žaidėjai surinkę daugiausiai taškų galės pasijausti lyg devintam danguj.

Nuo rugsėjo mėnesio ePROTAI programėlės klausimų bazė yra nuolat atnaujinama, todėl belieka savo išmanųjį įrenginį pora kartų per mėnesį prijungti prie interneto ir atsisiųsti naujų klausimų.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

  1. Dominykas parašė:

    Geras žaidimas. Smagu, kad yra ir sunkesnių klausimų, nes tokių vaikiškų klausimynų apstu jau…

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas