„Capital Cities“ – Lietuvio kurtas šaunus mokomasis žaidimas

Capital Cities

Google Play programėlių parduotuvėje yra daug įvairiausių mokomųjų programėlių bei žaidimų, ir visai nesenai, Google Play pasipildė dar vienu mokomuoju žaidimu, kurio autorius yra Lietuvis. Šaunu matyti jog Lietuviai kuria geras bei naudingas programas bei žaidimus.

„Capital Cities“ žaidimas mano manymu yra labai geras, kadangi moko ne tik šalių bei jų sostinių, bet dar ir gerina atmintį. Žaidimas yra labai paprastas, pradžioje reikia pasirinkti regioną, tuomet pasirodo aštuoniolika atverstų kortelių su šalių bei sostinių pavadinimais, ir kortelės už kelių sekundžių užsiverčia, tad reikia įsiminti kuo daugiau, kad po to spustelėti atversti reikiamas.

Kad žaidimas nebūtų nuobodus, jame yra ir pasiekimų (highscores) sistema, tad visuomet pasibaigus žaidimui, galima palyginti kaip greitai viską išsprendėte prieš kitus žaidėjus. Na ir žinoma, pamačius jog esate žemoje pozicijoje, kyla noras pasistengti išspręsti kuo greičiau.

„Capital Cities“ žaidime yra plati galimybė pasirinkti vieną iš šių regionų: Afrika, Azija, Europa, Pietų Amerika, Vakarų Amerika, Okeanija arba tiesiog visus regionus. Jeigu ir būsite ąsas viename iš regionų, dar bus daug kitų, tad žaisti bei mokytis galima gan ilgai.

Žaidimas yra visiškai nemokamas, tad pirmyn mokytis.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app1 komentaras

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas