Skater Boy

Žaidimas „Skater Boy” yra labai paprastas ir linksmas. Žaidimo grafika, garsai tik dar labiau itraukia į žaidimą. Šis žaidimas yra runner tipo. Nors šioje žaidimų kategorijoje konkurencija yra labai didelė, tačiau šis žaidimas sugebėjo susižerti daug puikiu įvertinimų. 

Žaidimo tikslas labai paprastas. Jums reikės pravažiuoti įvairias vietoves atliekant triukus su riedlente. Pakeliui sutiksite labai daug įvairių kliučių. Kelią jums pastos elektros laidai, turėklai, paukščiai, mašinos ir dar daug įvairių dalykų. Žaisti galėsite 3 skirtingose vietovėse. Tai mieste, miške bei kapinėse. Kiekviena iš šių vietovių pasižymi savita aplinka ir savitomis kliūtimis, tad žaidimas ilgai nepabosta. Kiekviena aplinka turi net 30 lygių. Jei ir to maža, tai žaidimo kūrėjai šiuo metu dirba  ties žaidimo papildymu.

Žaidima sukūrė labai gerai žinoma firma- „RUNNERGAMES”. Šį žaidimą atsisiuntė jau  daugiau nei 40 tūkstančių žmonių. Įvertinimas siekia net 4.7 žvaigždutes iš 5 galimų. Šis žaidimas tikrai vertas vietos tavo telefone. Greit nepabos ir džiugins Jus ne vieną valandą.

 

 Forumo nuoroda: http://forum.android24.lt/viewtopic.php?f=16&t=34Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas