Ar taip atrodis Samsung Galaxy S3?

Kuo toliau, tuo daugiau naujų gandų vei nuotraukų pasirodo internete apie kompanijos Samsung flagmaną, naujajį supertelefoną, Samsung Galaxy S3. Štai internete pasirodė įdomi nuotrauka, tai lyg ir telefono dėžę, ant kurios pavaizduotas Samsung Galaxy S3?

Jeigu atkreipėte dėmesį į ekraną, tai jame yra gan įdomios informacijos. Visų pirma, tai ekranas, apačioje pavaizduoti ne keturios meniu įkonėlės kaip įprasta, bet penkios, tai arba ekranas gali būti didesnis arba išties aukštos kokybės.

Antras įdomus dalykas, tai data, kuri ekrane yra gegužės 22 diena, ir dar šalia parašyta kad tą dieną bus Samsung Galaxy S3 išpakavimas, tai galbūt oficialiai tą dieną pamatysime tai, apie ką yra begalės gandų?

Viršuje prie orų prognozės puikiai matosi užrašas London, tai gal kompanija Samsung ruošiasi pristatyti Galaxy S3 būtent London‘e?

Na pasitvirtins šie gandai ar ne nežine, lieka tik būti kantriems ir laukti.10 komentarų

 1. Raimondas parašė:

  Toksai visai super ir plonas:)

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Jei bus tokio dizaino, tai bus labai super. Man patiktu toks telefonas

 3. Trolis parašė:

  Teko pastebėti (jau ne pirmą kart) daromas gramatines klaidas 🙂 „ATRODIS” turi būt Atrodys, „nežine” – nežinia.
  O kas dėl telefono tai jo… Norėčiau tokio 😀

 4. Edgaras parašė:

  Jau nurašė šitą fake’ą. S3 atrodys taip – http://imgur.com/DPPYw

 5. ramas parašė:

  gramatikos zinovas atsirado… :)))))))

 6. Trolis parašė:

  Nesu gramatikos žinovas, bet kiekvienas save gerbiantis lietuvis turėtų žinoti tokias akivaizdžias klaidas. Parašiau tik todėl, kad autorius pasitaisytų, nes graudu, kai lietuviškame puslapyje, žmonės net nemoka rašyti tokių žodžių kaip: Atrodys, nežinia.

 7. Gediminas Bogušis parašė:

  Kas liecia gramatikos klaidas, tai ju pasitaiko. Taciau reikia stengtis, akd ju nebutu. Visgi nesame profesionalus zurnalistai. jei pastebesite klaidu butinai rasykite. Pataisysime. kartais klaidos pasitaiko del skubejimo.

 8. Trolis parašė:

  Aš juk nesmerkiu 🙂 Pastebiu – parašau.

 9. laukiam parašė:

  anglijoje parduotuvese phone4u nuo geguzes vidurio samsung galaxy s3 jau pardavinejami tik tiksliai kainos dar nezino parduotuves.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas