Random Mahjong- Mankšta tavo smegenims

Atėjo pats laikas pakrutinti savo protą. Pristatau Jums didelio populiarumo  sulaukusį žaidimą- „Random Mahjong”.  Įvairūs lygiai, gražios spalvų kombinacijos pritrauks jūsų dėmesį ne vienai valandai. Šis žaidimas puikiai veiks tiek ant naujų telefonų, tiek ant senesnių.Pirmą kartą pamačius žaidimą atrodo, kad jis gan nuobodus ir didelio dėmesio nevertas. Anaiptol! Mahjong- labai populiarus visame pasaulyje galvosukių žaidimas. Žaidimo esmė labai paprasta. Žaisdami tūrėsite surast dvi vienodas kaladėles ir jas panaikinti. Žaisite tol, kol kaladėlių neliks. Viskas daug sunkiau, nei atrodo. Pašalinti galėsite tik tas kaladėles, kurios yra laisvos (iš dviejų ar daugiau pusių prie jų nėra prikabintos kitos kaladėlės).

Free (nemokamoje) žaidimo versijoje rasite kelis žaidimo tipus bei daug įvairių galvosūkių. Žaidimas leidžia keisti kaladėlių ir fono spalvas. Nusibodus šiai žaidimo versijai, android parduotuvėje rasite ne vieną kitą.

Nuoroda parsisiuntimui: Android market

 
2 komentarų

  1. ZeroFM parašė:

    Pabandziau tai sakau nesamone , gal 50 poru kaladeliu ir jei neatitaikysi eiliskumo GAME OVER . 1*

  2. Gediminas Bogušis parašė:

    Tai tuom jis ir yra idomus, akd reikia galvoti. Pradzioje reikia geriau virsutines kaladeles nuimti. O beto yra lygio pasirinkimas. Net kaladeliu kiekis. Ant easy ir 80 kaladeliu beveik visalaik laimiu 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas