Neturite vietos knygoms? Jums padės „Aldiko book reader“

Taigi, pagaliau nusprendžiau, kad pristatau nerimtas programas, todėl norėjau aprašyti vieną rimtą programą mėgstantiems skaityti.

Tai yra el. knygų skaitytuvas, kurias galima atsisiųsti iš daugelio puslapių, pvz: http://el-knygos.eu/ ; http://books.google.com/ ir daugelis kitų. Tai programa, skatinanti jaunus žmones skaityti, pamėgti knygas. Žmonės sako, kad el.knygas galima skaityti tik planšetėmis, tačiau jie klysti, planšetėmis yra žymiai patogiau skaityti knygas, ryškiai matosi tekstas, gali lengvai skaityti nepritraukus vaizdo.Ir kas be ko, nereikia ieškoti namuose vietos knygoms, o tiesiog gali įsidėti į planšetę ir patogiai, bei greitai ja naudotis. Su „Aldiko book Reader“ programa, tai galima padaryti savo išmaniuoju. Pats ja naudojuos ilgą laiką ir norėčiau jums apie ja parašyti, taigi privalumai:

  1.  Tekstas ryškus, nepritraukus matosi labai gražiai.
  2. Greitas puslapių pervertimas.
  3. Didelis knygų pasirinkimas

Trūkumai:

  1. Dauguma knygų mokamos.
  2. Didesnė dalis, angliškų.

Aldiko

 

Taigi nuo to momento, kai pirmasis kompiuteris pasiekė gamybos liniją, mes buvome nuskriausti, kad technologijos išstūmė knygas, bei rašytinius šaltinius, tačiau ši programa atlygina žala, leisdama skaityti knygas elektroniniu būdu. Aišku, jūs dabar pasakysite, kad el.knygos ir skaitymo programos yra nieko naujo, tačiau „Aldiko“ skaitymą, visai pakeičia, tai galėsite patirti, tik atsisiuntę šią programą.

Pirma, ką pastebime, tai meniu, su medine lentyna. į ją galima dėti savo knygas, čia galima žiūrėti knygas kurias jau įsigijote, arba ieškoti naujų. Taipogi programa pateikia paiešką, kuria galite ieškoti: Knygų, kurios buvo pritaikytos pagal filmus, dažniausiai siųstos ir t.t. Perjungti puslapį yra labai paprasta, tiesiog reikia perbraukta pirštu per lapą. Šita funkcija leidžia jaustis lyg skaitytumėte rašytinę knygą. Kas be ko šioje skaityklėje yra funkcijos, kaip:  Padidinti šriftą, dienos, nakties režimas, žymeklio funkcija. Taigi siūlau jums išmėginti šią programą visiškai nemokamai, už atlikta didelį darbą kūrėjų.logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas