Samsung patvirtino, jog „Galaxy S2“ gaus atnaujinimą į „Android 4.1 Jelly Bean“

Pagaliau „Samsung“ Korėja patvirtino, jog populiarusis „Samsung Galaxy S2“ išmanusis telefonas gaus atnaujinimą į „Android 4.1 Jelly Bean“ operacinės sistemos versiją. Kompanija atskleidė atnaujinimo detales, bet deja, vis dar nepaskelbė jokios tikslios datos, kada šio išmaniojo savininkai gali tikėtis atnaujinimo.

Atnaujinimas „Samsung Galaxy S2“ savininkams atneš šiek tiek išskirtinių „Android Jelly Bean“ funkcijų, tokių kaip „Project Butter“, kurio dėka išmanusis turės veikti kurkas sparčiau, bei „Google Now“, programą, kurios dėka bus galima ieškoti informacijos balsu. Su atnaujinimu bus prieinami ir „Google+“, „Google Play Books“ bei „Google Play Movies“ servisai, bet, ne visi šie servisai veikia visose šalyse, tad Lietuvoje, ne viskas bus prieinama.

Taipogi, atnaujinimas atneš ne tik išskirtines „Jelly Bean“ funkcijas, bet ir kai kurias funkcijas, kuriomis naudojasi „Samsung Galaxy S3“ savininkai. „Galaxy S2“ savininkai gaus „Smart Stay“ funkciją, kurios dėka, telefonas neužmiega kai į jį yra žiūrima. Kameros programėlė leis „S2“ vartotojams sustabdyti (ang. Pause) vaizdo įrašimą, o „Pop-Up Play“ funkcija leis žiūrėti vaizdo įrašą net tuo metu, kai rašote trumpąją žinutę, ar dar ką kitą darote.

Taigi, atnaujinimas išties daug žadantis, jis sumažins Jūsų „Galaxy S2“ išmaniojo telefono vietos net vienu gigabaitu, kad atnaujinti reikės sugaišti apie valandą laiko, visą šią informaciją paskelbė „Samsung“, tik va pamiršo svarbiausia, kada gi gausime ši atnaujinimą. Na ką lieka tik laukti.5 komentarų

 1. Korne parašė:

  Puiku! Geros naujienos. Tik vat… 1GB gan daugoka :/

 2. […] Samsung patvirtino, jog „Galaxy S2“ gaus atnaujinimą į „Android 4.1 Jelly Bean“ […]

 3. lol parašė:

  jeiii!!!!!!!!!!! px tas gigas kai 32gb sandisk ultra turiu korta

 4. Paulius parašė:

  Gaus bet kaip ištaisys exploit Enyxos…
  Ir dar formatuos internal sdcard…

 5. balsas parašė:

  Dziugi zinia. Pats naudoju S2 ir dziaugiuosi, jog pagaliau sulauksime kazko naujo. Neturi man reiksmes nei tas 1 GB nei internal sdcard. Juk galima atsargines kopijas pasidaryti.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas