Startavo mūsų ask.fm!

Nuo šiandien, 2013-01-07, startuoja android24, ask.fm puslapis, kur galėsite užduoti klausymus apie android os. ir t.t. Jeigu tavo bėdų neišklauso forumuose, arba turi kokių neaiškumų, gali klausti mums tiesiogiai per http://ask.fm/android24 . Padėsime, kuo galėsime. 🙂
Taigi, kodėl mes sukūrėme savąjį ask.fm, tai todėl, kad forumuose būna nesklandumų, kai tiesiog nepamatome jūsų klausymų ir neatsakome, čia atsakysime į kiekvieną jūsų klausymą. :))

LAUKIAME!1 komentaras

  1. Sony parašė:

    Sveiki
    iskilo klausimas,isejus is narsykles is file manager ir dar keliu programu jos per clean master rodo kad veikia toliau.isjungus jos vel pacios startuoja.programos moz.firefox ir astro file manager.kitu nevardinsiu.taigi rezultatas,pastoviai telefonas letai veikia…kiek suprantu truksta ram.bet ju yra tikrai sociai,tik per sias kelias programas ju neuztenka.taip iseina android niekam tikus?.. Beje ant kito telefono tas pat nors jis naujo modelio naujas su galingaja kamera 20 megpixeliu.jame manau ramu sociai.taigi ir telefonai seda labai greit manau del tu veikianciu programu.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas