Rayman Jungle Run – Rayman atkeliauja į Išmaniuosius telefonus!

Galbūt daugelis jūsu esate girdėje populiarų kompiuteriams skirta žaidimą Rayman Origins, šį kartą kūrėjai tikrai pasistengė ir sukūrė išmaniesiems įrenginiams skirtą versiją – Rayman Jungle Run. Žaidimas tikrai kokybiškas ir  vertas apžvalgos.

 Viską pradėkime nuo to jog grafika yra tiesiog nuostabi, lygiai yra gražiai nupiešti ir malonūs akiai, tačiau kadangi   žaidimas ilgainiui tampa intensyvus, grožėtis aplinka nebetenka, o visas dėmesys eina į taškus. Žaidimo esmė  paprasta, mūsų žinomas herojus Rayman turi pereiti platforminius lygius, tačiau jo vaikščiojimo valdyti netenka nes jis bėga tik viena kryptimi. Žaidėjui tenka šokinėti kad pereiti lygius ir surinkti taškus, už kuriuos veliau gaunami pasiekimai.

Pradedant galima pasijusti jog herojus vienišas, dėja velesniuose lygiuose atsiranda draugų kurie padeda užkopti aukštas vietas, o lygiai pradeda sunkėti. Kai kuriuose vietose, grindys tiesiog mechaniškai pradeda formuotis ir žaidėjui tenka pasinaudoti ta galimybe kad pereiti lygį.

Įdomiausia yra tai, jog žaidimas yra sukurtas ant to pačio varikliuko, ant kurio buvo kuriamas Rayman Origins skirtas kompiuteriams.

Screenshot of Rayman Jungle Run Screenshot of Rayman Jungle Run
Šis žaidimas yra mokamas, tiesa, gana brangus – 10 Lt, tačiau jeigu norite pasinerti į nuotykius jį galite gauti Google Play prekyvietėje.

Įsigyti žaidimą galite iš Google Play prekyvietės: Rayman Jungle RunRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas