Naujasis „Need For Speed Most Wanted“ jau prieinamas „Google Play“ parduotuvėje

Ištikimieji lenktynių fanai, o tuo tarpu ir populiariosios „Need For Speed: serijos gerbėjai tikriausiai girdėjote apie naują šios serijos žaidimo dalį „Most Wanted“. Nuo šiol žaidimas jau prieinamas įsigijimui „Google Play“ programėlių parduotuvėje.

Naujojo serijos žaidimo tikslas išlieka toks pats, kaip ir pirmosios „Most Wanted“ dalies, būti labiausiai policijos ieškomu nusikaltėliu visoje šalyje.

Žaidime yra begalės įvairių super automobilių, tad greičio tikrai bus. Pradėti žaidimą aišku teks nuo paprastesnių automobilių, bet kuo labiau ieškomas tapsite, tuo geresnius automobilius turėsite.

 
Štai, rekomenduoju pasižiūrėti šio žaidimo pristatomąją vaizdo medžiagą:

Žaidimo grafika yra išties gera, dėl to jis užims apie 350 megabaitų jūsų išmaniojo atminties. Blogoji žinia yra ta, kad žaidimas yra mokamas, ir dar brangus, jis kainuoja 18,96 lito.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

 1. Andrius parašė:

  Isbandziau,pagailejau 5 svaru tai nepirkau , nes pabijojau kad bus nevertas.. Bet pasirode kad vertas! Tikrai geresnis negul Asphalt 7.
  Visiems rekomenduoju. :))

 2. erikas parašė:

  jus dar perkat ir mokat tokius pinigus.jum gal su galwa negerai??..pilni android puslapiai sio zaidimo su lauzta wersija pritaikyta ywairiem android modeliam.

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Tau su galva negerai! Jeigu visi tik siųstus piratines versijas, developeriai negautų pelno ir išvis nekurtų žaidimų, tad pagalvok prieš rašant tokius kvailus komentarus.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas