Naujas mienuo, nauja Android distribucijos statistika

Štai, atėjo lapkričio mėnuo, niurus oras už lango, tad galima pasiskaityti, kokios android versijos kiek užima rinkos dalies tarp android vartotojų. Kaip visada pradėsime nuo seniausios android versijos, ir baigsime naujausia, pirmyn.

Android 1.5 „Cupcake“ jau beveik išnyko iš android distribucijos, jos vartotojų yra viso labo 0,1%, kad ir kaip bebūtų, skaičiai lyginant su praeitu mėnesiu nepasikeitė.

Android 1.6 „Donut“ nukrito per 0.1% ir šiuo metu šios operacinės sistemos versijos vartotojų yra 0.3%, tad vartotojų skaičius pamažu vis mažėja, ir artėjama prie išnykimo iš rinkos.

Android 2.1 „Eclair“ taipogi nukrito, per 0.3% ir šiuo metu vartotojų skaičius siekia 3.1%.

Android 2.2 „Froyo“ kritimas yra kur kas didesnis lyginant su ankstesnėmis android versijomis. Per mėnesį šios android versijos vartotojų skaičius sumažėjo per  0.9%, na bet jų dar liko 12%, kas yra gan nemažai, kadangi tai gan sena android verisja, ir daugelis programų bei žaidimų šiai versijai jau nebeprieinami.

Štai priėjome prie pačios populiariausios šiuo metu android operacinės sistemos versijos –2.3„ Gingerbread“. Šios android versijos vartotojų skaičius sumažėjo per 1.6% lyginant su praeitu mėnesiu, bet kad ir kaip bebūtų, šios android versijos vartotojų skaičius vis dar sudaro daugiau kaip pusę android vartotojų, net 54.2%.

Ties android „Gingerbread“ operacinės sistemos versijos baigiasi kritimas, ir prasideda augimas. Android 4.0 „Ice Cram Sandwich“ vartotojų skaičius išaugo per 2.1% ir šiuo metu vartotojų skaičius siekia 25.8%.

Android 4.2 „Jelly Bean“, naujausia bet ne pati populiariausia operacinės sistemos versija. Augimas yra matomas, vartotojų skaičius išaugo per 0.9% lyginant su spalio mėnesio statistika. Šiuo metu šia android operacinės sistemos versiją naudoja 2.7% vartotojų. Manau kitą mėnesį augimas turėtų būti kur kas didesnis, kadangi jau nuo lapkričio 13 dienos bus pradėta prekiauti Nexus 4 bei Nexus 10 išmaniaisiais įrenginiais, o jie bus su Android 4.2 Jelly Bean operacine sistema.

Tai tiek apie android distribucijos statistiką, visa informacija paimta iš: Android Developers.2 komentarų

  1. Vilius parašė:

    Rašosi „mėnuo” vietoje „mienuo”.

  2. leila parašė:

    Jelly Bean – tikrai geras atnaujinimas

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas