Naujas HTC flagmanas oficialiai pristatytas, pasitikite: HTC One M8

Apie naują kompanijos HTC flagmaną pavadinimu „One M8” girdėjome jau gan senai, tikriausiai pirmą kartą apie jį išgirdome prieš kelis mėnesius. Nusprendėme nerašyti naujienų apie gandus, kadangi jie dažnai būna netikslūs, tad palaukėme oficialios pristatymo dienos. Tikriausiai iš pirmos pažiūros naujasis kompanijos flagmanas yra labai panašus į savo broliuką „HTC One”, na bet „One M8” turi šiokių tokių naujovių bei pakitimų.

Pradėkime nuo tikriausiai didžiausio pakitimo tai ekrano padidėjimo, naujasis „ONE M8” turės 5 colių įstrižainės ekraną, na o „ONE” turėjo 4.7 colių įstrižainės ekraną, tad naujasis flagmanas tikrai paaugo. Rezoliucija išliko tokia pati 1920 x 1080, bet  PPI (ang. Piksels per inch) šiek tiek sumažėjo, iš 469 į 440, bet tas neturėtų įtakoti vaizdo kokybės, kadangi plika akimi skirtumo neturėtumėte pajusti.

Specifikacijos:

  • 2.3GHz keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 801 procesorius
  • 32GB vidinės atminties, kuri gali būti padidinta iki 128 GB atminties kortele
  • 5 colių įstrižainės ekranas su 1920 x 1080 pikselių rezoliucija
  • 4 UltraPixel kamera
  • 2600mAh baterija
  • Dvi priekinės „BoomSaund” garso kolonėlės

HTC One M8 priekis

Tikriausiai viena iš pagrindinių naujų „HTC One M8” funkcijų yra telefono atrakinimas bei užrakinimas naudojant „Motion Launch”, arba kitaip tariant telefoną galima atrakinti bei užrakinti greitai patapšnojus per ekraną du kartus. Šis atrakinimo būdas yra naujovė kompanijos „HTC” telefone, bet kompanijų „Motorola” bei „LG” vartotojai tokiu atrakinimo būdu galėjo naudotis jau kuris laikas.  Kita įdomi funkcija yra ta, jog telefonas automatiškai priims skambučius kai telefonas bus pakeltas bei priglaustas prie ausies.

HTC One M8 kameros

 

Kita įdomi naujovė yra ta, jog „HTC One M8″ turės ne vieną galinę kamera, kaip turi dauguma išmaniųjų telefonų, o net dvi.

Štai :HTC One M8” pristatomasis video:

Amerikoje naujasis „HTC” flagmanas pasirodys prekybos lentynose jau balandžio mėnesį, tad greitai turėtų pasiekti ir Europos prekybos lentynas.1 komentaras

  1. […] Panašu, kad šiemet visi būsimi Flagmana’i turės šią funkciją, kaip ir neseniai pristatytas HTC One.  Na, o ekranas kaip jau tradiciškai tapo, Super Amoled tipo, rezoliucija išliko ta […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas