Klausk Androido! [9]

Su kiekvienu Antradienu ateina ir mūsų rubrika – Klausk Androido!

Na, o kas vis dar nežino tai yra savaitinė rubrika, kurioje galite komentaruose užduoti, bet kokį klausimą susijusį su Android pasauliu, na, o po poros dienų mes stengsimės pateikti visus atsakymus!

Rubrika prasida kiekvieną antradienį, o atsakymus pateiksim ketvirtadienį.

O taip pat jeigu turite kokių pasiūlymų, dėl šios naujos rubrikos, kaip ją pagerinti, išreikškite savo nuomonę komentaruose, ir taip padėsite mums tobulėti.8 komentarų

 1. Mukas parašė:

  Hi,
  Pastebėjau, kad maždaug po 10 mėnesių naudojimo labai sutrumpėjo baterijos įkrovos laikas Samsung planfonui gt-5100. Nors ir pravalomas retkarčiais nuo nenaudingo ar nebereikalingo softo, bet ilgai įkrovą išlaiko tik kai visiškai išjungtas, o tai nepatogu, nes žmonės nebegali prisiskambinti nei telefonu, nei per viberį, nei kaip kitaip :(. O kai būna su „užmigdytu“ ekranu, tai aiškiai matosi kur kas greitesnis išsikrovimas, negu anksčiau. Praktiškai visiškai išsikrauna per parą netgi nenaudojant nieko. Norėčiau pasiteirauti, ką reikėtų daryti, norint bent iš dalies atstatyti buvusias naujos baterijos funkcijas (aparatas dar garantinis iki 2015.06 mėn)???

 2. marcius parašė:

  Baterija issiputusi?

 3. Chronvaldas parašė:

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti ar įmanoma atnaujinti Archos 45 Platinum androido versiją iki Kitkat? Dabartinė originali Jelly bean versija. Ir dar norėčiau paklausti kaip „nurootinti“ šį telefoną, gal yra kokia universali root’inimo programa visiems androidams?
  Ačiū.

 4. valdas parašė:

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti iš kur būtų galima atsisiųsti Igo Primo navigacinę programėlę androidui su 540×960 rezoliucija? Gal patartumėte iš kur gauti naujausius žemėlapius jai? Ir dar gal galite pasiūlyti kokią kitą analogišką (nereikalaujančią interneto)navigacinę programėlę.
  Dėkui.

 5. deivis parašė:

  sveiki norėjau paklausti ar šitas puslapis jau miršta kad nebesulaukem jokiu naujienų informacijos ir tt

 6. Vytautas parašė:

  Norejau paklausti o kada darysite Kovo ar kt menesiu android distributika?

 7. Mėgėjas parašė:

  Laba diena,
  Norėčiau paklausti kur rasti ir kaip instaliuoti Adobe flash player į android 4.1.2. Jellybean?

 8. Povilas parašė:

  Sveiki. Turiu tokia problema. Modelis s4,kaip istrinti nuotoliniu budu informacija is tel,programeles ir kita info ? Bandziau google play,bet nesigauna man ten,galit ka patarti ?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas