Lietuviška android programa Sveikas.lt

Štai Android Market pasipildė dar viena lietuviška programa, džiugu žinoti, kad lietuviai nesėdi vietoje ir mobilizuojasi. Taigi apie Sveikas.lt android programą, visų pirma, tai manau kūrėjai išleido šią programą pačiu laiku, žiemą, kai daugelį užpuola tos nelemtos ligos.

Programos naudojimas yra labai paprastas, tik įsijungus sveikas.lt android programą, pasirodo žmogus, su pažymėtomis kųno dalimis, pasirenkate kuri Jūsų kūno dalis negaluoja, tada pasirodo sarašas su simtomais, pažymite bent penkis simtomus, ir programa greitai nustato kokia liga Jūs sergate, taigi sveikas.lt android programa tarsi nuosavas daktaras Jūsų kišenėje arba rankinuke.

Kai atrandate ligą, kiuria sergate, galite pasiskaityti kaip ją gyditi, ir yra aprašoma ne vien kokius brangius vaistus nusipirkti iš vaištinės, bet ir liaudiški būdai, ramunėlių arbatų gėrimas ir panašiai.

Kaip suteikti pagalbą

Sveikas.lt android programa yra naudinga ir tuo atvėju, jeigu nutiko kokia nelaimė, ir nežinote ką daryti, kaip kamnors padėti, pasirenkate programoje punktą suteikti pagalbą, tada išsirenkate sveikatos sutrikimo punktą, ir galėsite paskaityti kaip suteikti pagalbą, netgi pažiūrėti paveikslėlius, kad tikrai žinotumėte ką daryti.

Taip pat sveikas.lt android programoje yra galimybė pasižiųrėti gydimo įstaigas į kurias galite vykti ištikus nelaimei, labai pravartu, jeigu ęsate kitame mieste, kurio nepažystate ir nežinote kur randasi gydimo įstaigos.

Taigi programa yra visiškai nemokama, ją galite parsisųsti iš Android Market, na bet tikiuosi kad jos Jums dažnai neprireiks, ir būsite sveiki.6 komentarų

  1. American parašė:

    Gera programa. Parsiunčiau ir išbandžiau 🙂

  2. Ms parašė:

    Kodėl man neįmanoma jos parsisiųsti?

  3. bratzzzze parašė:

    kaip cia parsisiusti ar prisireginti vedu el pasta slaptika ir tipo slaptikas neteisingas

  4. […] Vaistai.lt birželio 11th, 2012 Olivijus Šlepetis Kažkada aprašinėjome naudingą programą Sveikas.lt, kurios pagalba pagal simptomus galima nustatyti kokia liga sergate, ir kokius vaistus reikėtų […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas