Pamoka, kaip nustatyti tėvų kontrolę android telefone

Ar Jūs ęsate vienas iš tų tėvų, kurie leidžia savo mažosioms atžaloms žaisti su android išmaniuoju telefonu? Jeigu taip, tai gal norite nustatyti savo išmaniajame telefone tevų kontrolę, kad Jūsų vaikas ar vaikai nesisiųstu žaidimų kurie yra skirti suaugusiems? Ar tai šimta procentinė apsauga? Ne, dažniausiai vaikai randa būdų, kaip tokias apsaugas apeiti, na bet, kažkiek vistiek pagelbės.

Visų pirma, kaip yra filtruojamos programos android Merket’e?

Everyone (visiems)

Low Maturity (Vaikams)

Medium Maturity (Paaugliams)

High Maturity (Suaugusiems)

Taigi, einame savo išmaniajame android telephone į Android Market, ir paspaudžiame telefono meniu mygtuką, ir pasirenkame Settings (nustatymus), pamatysite štai tokį vaizdą:

Paeiname šiek tiek į apačią, ir spustelime užrašą Content Filtering (Turinio filtravimas) ir pasirinkite kokio lygio programas leisite siųstis savo mažosioms atžaloms. Kai tai padarysite, spustelįkite OK ir Android Market’e bus ijungtas filtravimas.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dar, kad vaikai nepakeistu šių nustatymų, reikia nustatyti telephone PIN kodą, ir viskas, galite sau ramie leisti vaikams žaisti ir siųstis tik tuos žaidimus, kurie skirti vaikams.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas