Klausk Androido – Atsakymai [4]

Štai ir išaušo ketvirtadienis, diena, kuomet męs pateikiame atsakymus į Jūsų užduotus klausimus. Klausimų šį kartą nebuvo daug, vos keturi, šiek tiek daugiau nei praeitą  savaitę, tad panašu jog android vartotojai daug ką jau ir patys žino. Na o jeigu ko nežinote, tai galimybė užduoti naujus klausimus bus kitos savaitės antradienį.

K. Sveiki, kada Sony Xperia Z sulauks 4.4? Ir Kodėl tvarkingam s3 negaunu net 4.1.2 .kai aplinkui jau 4,3. Telefonas lyg ir neroot. Ačiū.

Anot naujausių naujienų Sony tikrai ketina atnaujinti Xperia Z į KitKat, pagal gandus Kovo pradžioje, tačiau tam tikruose regionuose gali užtrukti ir ilgiau.

Dėl Galaxy S3 sudėtinga pasakyti, galite pamėginti nueiti į nustatymus > programos ir susirasti Google services frameworks (google paslaugų struktūra) ir sustabdyti bei ištrinti duomenis, patikrinkite ar yra atnaujinimas. Na, o jeigu labai norite atnaujinimo, tačiau neišeina gauti, tada reikėtų jums gauti Root teises su šia programa, o po to su Odin programa įsirašyti oficialių android atnaujinimą, pagelbėjančių gidų yra pilnas internetas būtent šiam telefono modeliui, tiek youtube, tiek internete. Na arba dar vienas galimas variantas, kad jūsų turimas telefonas yra skirtas ne vietinei rinkai, o kažkas panašaus į tokį, taip gan tikėtina jeigu pirkot telefoną naudotą ar iš skelbimų.

K. Sveiki, turiu Sony c2105. Man nustojo veikti kamera, įjungus ją, rašo deja kamera sustojo. Gal įsivaizduojat kas tai galėtu būti. Diagnozuojant telefoną, priekinė kamera veikia, o galinė ne. Telefonas nebuvo sutrenktas ar pamestas.

 A. Pamėginkite atlikti tai, nueikiti į nustatymus > programos ir susiraskite kameros aplikaciją ir atlikite priverstinį sustabdymą, pažiūrėkite ar padėjo. Na, o jeigu ne tada reikėtų atlikti gamyklinių parametrų atstatymą (Factory reset), tačiau prieš tai atlikdami išsisaugokite sau reikalingus duomenis, kadangi tai atlikus visi duomenys bus ištrinti.
K. Sveiki,
Norėčiau sužinoti ar įmanoma visus apps duomenis (data)( pvz:facebook, badoo, opera, žaidimai ir kt.)) perkelti į sd kortelę o ne į telefono vidinę atmintį,arba gal yra kokia programa kuri duomenis į sd siunčia automatiškai programa, nes ilgiau panaršius facebooke, pažaidus ar kt., programos data nemažai padidėja taip apkraudama vidinę telefono atmintį, ir galbūt yra kokia programėlė kuri pastoviai išvalytų cache ir data taip nelėtintų telefono spartos?
Ačiū.A. Gidas. O jeigu tai nepadėjo, tada pamėginkite atlikti pagal šį būdą:

Šis būdas turėtų patenkinti daugumos vartotojų poreikius, nes antras būdas yra daug sudėtingesnis. Nes reikia visų pirma turėti root teises po to atsisiųsti tokią aplikaciją kaip “DS Super App2SD Lite” ar kitą panašią. Micro SD kortelėje sukurti naują antrą particiją su specialiomis programomis arba kompiuteriu. EXT2 particijoje turi “gulėti” tik aplikacijos, o likusioje (FAT32) visa likusi multimedija. Na ir visą tai atlikus galima kelti ir tas programas į Micro SD kortelę, kurių neleidžia ši aukščiau aprašyta aplikacija.


6 komentarų

 1. Vytautas parašė:

  Norejau paklausti Ar LG L7 2 (P710) turi kitkat 4.4 atnaujinima nes ieskojau visur nezinau nerandu?

  • Lukas parašė:

   Pats turejau sita telefona, skaiciau apie sita atnaujinima daug, buvo visur gandai kad tures atnaujinima kazkada, bet oficialiai tai nera pateikta kad tures atnaujinima. Jei suklydau tau srr 😀

 2. evaldas parašė:

  Kodel man daznai sustoja programos?

 3. Tadas parašė:

  Turiu LG, ar Androidui Face Time programa?

 4. Tadas parašė:

  Turiu LG Androida, ar yra jam Face Time programa>, jei taip tai kur rasti?

 5. Gabriele parašė:

  Turiu coolpad E502 ir jis man nepasijungia raso deja NS sitemos sustojo, ka daryti man?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas