Klausk Androido! [4]

Su kiekvienu Antradienu ateina ir mūsų rubrika – Klausk Androido!

Na, o kas vis dar nežino tai yra savaitinė rubrika, kurioje galite komentaruose užduoti, bet kokį klausimą susijusį su Android pasauliu, na, o po poros dienų mes stengsimės pateikti visus atsakymus!

Rubrika prasida kiekvieną antradienį, o atsakymus pateiksim ketvirtadienį.

O taip pat jeigu turite kokių pasiūlymų, dėl šios naujos rubrikos, kaip ją pagerinti, išreikškite savo nuomonę komentaruose, ir taip padėsite mums tobulėti.

 5 komentarų

 1. Gytis parašė:

  Sveiki, kada Sony Xperia z sulauks 4.4? Ir Kodel tvarkingam s3 negaunu net 4.1.2 .kai aplinkui jau 4,3. Telefonas lyg ir neroot. Aciu.

 2. parašė:

  2014-02-17 16:05

  Sveiki,
  Norėčiau sužinoti ar įmanoma visus apps duomenis (data)( pvz:facebook, badoo, opera, žaidimai ir kt.)) perkelti į sd kortelę o ne į telefono vidinę atmintį,arba gal yra kolia programa kuri duomenis į sd siunčia automatiškai programa, nes ilgiau panaršius facebooke, pažaidus ar kt., programos data nemažai padidėja taip apkraudama vidinę telefono atmintį, ir galbūt yra kokia programėlė kuri pastoviai išvalytų cache ir data taip nelėtintų telefono spartos?
  Ačiū.

 3. Lina parašė:

  Sveiki, turiu Sony c2105. Man nustojo veikti kamera, įjungus ją, rašo deja kamera sustojo. Gal isivaiduojat kas tai galetu būti. Diagnozuojant telefoną, priekinė kamera veikia, o galinė ne. Telefonas nebuvo sutrenktas ar pamestas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas