Išrink mobiliuoju, kas atstovaus Eurovizijos konkursui su programa Balsuok!

Pirmą kartą Lietuvoje išmaniosios technologijos su televizija ir muzika susilieja dideliu mastu: programėlė „Balsuok!“ leis balsuoti už patikusius atlikėjus ir tarti lemiamą žodį nacionalinės atrankos į 2012-ųjų „Euroviziją“ metu!

„Balsuok!“, sukurta bendradarbiaujant su inovacijų partneriu telekomunikacijų bendrove “Omnitel”, yra skirta išgirsti šiuolaikinėms technologijoms atvirų žmonių nuomonę. Todėl Jūsų balsai nebus skaičiuojami bendrai su įprastinio balsavimo metu atrankos dalyvių gautais balais – programėlės vartotojai išrinks papildomą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalininką.

Kaip tai veikia?
Kiekvieno atrankos etapo metu skambant atlikėjo dainai galėsite atiduoti kiek tik norite balsų UŽ arba PRIEŠ. Pasibaigus dainai pamatysite bendrą visų programėlės „Balsuok!“ vartotojų UŽ ir PRIEŠ balansą.

Balsuoti galėsite tik skambant konkrečiai dainai.

Pasibaigus visiems atrankos etapams, vienas atlikėjas ar grupė, nepatekusi į nacionalinės atrankos finalą įprastinio balsavimo metu, bet surinkusi daugiausiai programėlės vartotojų balsų, keliaus tiesiai į finalą.
„Eurovizija 2012“ nacionalinės atrankos finalo metu daugiausiai balsų iš programėlės vartotojų sulaukęs atlikėjas taip pat gaus specialų „Omnitel“ įsteigtą prizą!

Nepraleiskite progos išreikšti išmaniųjų žmonių balsą: griebkite programėlę, balsuokite už savo mėgiamiausias dainas, žiūrėkite „Eurovizija 2012“ atrankas per Lietuvos televiziją ir nulemkite, kas gegužės mėnesį atstovaus Lietuvai gražiausių Europos dainų konkurse, kuris vyks gegužės mėnesį Azerbaidžano sostinėje Baku!

Nacionalinė atranka per Lietuvos televiziją prasideda jau nuo vasario 4 dienos, kiekvieną šeštadienį 21.00.

—–

Iniciatorius – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Inovacijos partneris – UAB „Omnitel“

Parsisiųsti šią nemokamą android programą galite iš Android Market.

..Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas