CVBankas.lt ieškok darbo telefonu

Android parduotuvė pasipildė dar viena Lietuviška android išmaniesiams įrenginiams skirta programa, kuri yra labai naudinga ieškantiems darbo.

CVBankas.lt tai populiariausias darbo skelbimų portalas Lietuvoje, kuris gali pasiūlyti daugiau nei 5000 įvairių darbo vietų, įvairiems specialistams.

Patogumai, pasiringtys

CVBankas.lt android programa yra sukurta labai patogiai, visų pirma yra galimybė peržiūrėti darbo pasiūlimus pagal Jūsų gyvenamają vietą, iš viso yra 56 populiariausi Lietuvos miestai. Galima pasiringti ir peržiūrėti skelbimus iš visų miestų, arba net iš visos Lietuvos.

Jeigu nėra Jums dominančių darbų pasiūlimų Jūsų mieste, ne bėda, galima tiesiog pasiringti vieną iš 31 kategorijos, ir taip prafiltruoti darbo pasiūlimus, ir pamatyti, kokiame mieste yra Jus dominančių darbų pasiūlimų.

.
Pasirinkus tam tikrą dominantį darbo pasiūlimą, galėsite perskaityti darbo aprašymą, pamatyti, kokie yra reikalavimai, na ir nusiūsti savo CV. Pastaba, prieš siunčiant savo CV išmaniuoju android telefonu, Jūs turite būti užsiregistravę CVBankas.lt portale.

Prie kiekvieno skelbimo taip pat yra ir informacija, prieš kiek laiko darbo skelbimas buvo paskelbtas, ir kiek laiko dar liko, iki skelbimo pabaigos.

Taigi ši CVBankas.lt mobilioji android programa yra išties gera ir naudinga, visada galite pasitikrinti ar yra kokių naujų darbo pasiūlimų. Taigi jeigu ęsate tas, kuris ieško darbo, rekomenduoju parsisiųsti šią nemokamą android programą iš Android Market, ir linkiu rasti gerai apmokamą ir patinkantį darbą.1 komentaras

  1. Darius parašė:

    ieskau baldžiaus darbo Tauragėja turiu baldziaus profesija tel 863829358

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas