Android žaidimas Apparatus

Jeigi Jums patinka loginiai žaidimai, kuriuos tenka žaisti pasinaudojus savo protu, tai manau šis android žaidimas Apparatus kaip tik Jums. Norint praeiti levelius Jums išties teks pasukti galvą, kaip tai padaryti.

Pats žaidimo principas yra labai paprastas, reikia kad kamuoliukas atsidurtu dėžėje, o tai padaryti nevisalaik yra paprasta. Kekviename žaidimo lygije yra tam tikras skaičius medinių lentų, kurias galite dėlioti kaip tik norite, kai manote, jog sudeliojote tinkamai, spaudžiate play mygtuką ir jeigu kamuoliukas pateks į dėžutę, vadinasi lygis praeitas, jeigu nepateko, vadinasi reikia lentas statyti kitaip. Na ir su lyg kiekvienu žaidimo lygiu darosi vis sunkiau, ir tenka galvoti vis labiau.

Jeigu kartais nusibostų žaisti, praeitumėte visus lygius, nebėda, kadangi žaidime yra galimybė pačiam kurti lygius arba parsisųsti kitų žaidėjų sukurtus, ir žaisti.

Android žaidimas Aparatus yra mokamas, ir kainuoja apie 7 litus, bet yra ir nemokama Aparatus Lite versija, taigi prieš perkant galite išmėginti nemokamą versiją, ir jeigu patiks nusipirkti mokamą versiją su visais lygiais. Parsisiuntimo nuorodos:

Apparatus

Apparatus Lite.2 komentarų

  1. Evaldas Liutikas parašė:

    teko isbandyti ir tikrai super zaidimas 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas