Įvairūs Android įrenginiai su lyg šia diena

Android operacinė sistema vis labiau ir labiau plinta po įvairius nestandartinius įrenginius. Na standartiniais įrenginiais galime vadinti android išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius, o visa kita, jau nebestandartiniai įrenginiai, bet galbūt ne ka mažiau svarbūs ir reikalingi?

Vis daugiau įvairiausių kompanijų, tarp jų ir lyderiaujančios ir smulkios, kuria įvairius nestandartinius įrenginius, ir atranda vis daugiau galimybių, kur galima panaudoto populiariają android operacinę sistemą. Taigi šiame straipsnyje pamėginsime apžvelgi visus žinomus švairius ir nestandartinius android įrenginius, kurie buvo pristatyti su lyg šia diena, gal kaikurie jau išvydo ir rinkos šviesą.

I’m Watch: pirmasis pasaulyje išmanusis laikrodis su android operacine sistema

Nevisai žinomos, Italijos kompanijos „Blue sky Srl” sukurtas išmanusis laikrodis, kuris buvo pristatytas dar praeitų metų birželio mėnesį. Kadangi laikrodis naudoja android operacinę sistemą, turi tokias galimybes, kaip skambinimas, trumpūjų žinučių rašymas, socialinių tinklų naudojimą, nuotraukų peržiūrą, ir dar daug kitų, todėl jis iš tikro yra išmanusis laikrodis. Su lyg šia diena „I’m Watch” laikrodis yra išvydęs dienos šviesą, ir jį galima isigyti iš oficialaus gamintojo puslapio, I’m Watch.

Parrot Asteroid: pirmoji pasaulyje android opercinę sistemą naudojanti automobilių magnetola

Kompanijos Parrot sukurta automobilių magnetola Asteroid, naudojanti android operacinę sistemą buvo pristatyta praeitų metų rugpjūčio mėnesį. Na kadangi Parrot Asteroid yra su android os, turi galimybę prisijungti prie interneto, papildomai nusipirkus tam tikros įrangos, ir yra galimybė klausytis įvairių internetinių radijo stočių, taip pat yra galimųbė žemėlapyje matyti lankytinas vietas tam tikru spinduliu nuo automobilio, na dar magnetola gali pranešti apie kelyje ęsančias greičio kameras. Parrot Asteroid magnetola pateko į prekybą, bet dėje tik Šiaurės Amerikoje, ir nėra jokios informavijos ar kada pateks ant Europos parduotuvių lentynų.

Android automobilio galinio matymo veidrodėlyje

Nevisai žinoma kompanija Rydeen šių metų pradžioje vykusioje CES (Consumers Electronics Show) parodoje pademonstravo automobilio galinio matymo veidrodėlį, o jame matėsi ekranas su android operacine sistema. Na čia kolkas tik prototipas, ir nelabai žinau, kaip kompanija Rydeen planuoja panaudoti šį galinio matymo veidrodėlį, galbūt pranešinėti jame kokius svarbius eismo įvikius? Lieka laukti, kadangi kompanijos Rydeen teigimu, šis veidrodėlis galbūt pasirodis rinkoje tik kitais metais, taigi jie dar turi laiko pritaikymui.

Polaroid fotoaparatas su android

Žiūrint iš ekrano pusės atrodo kaip išmanusis telefonas, bet tai skaitmeninis fotoaparatas, su android operacine sistema, įdomus daikčiukas. Buvo pristatytas šiais metais vykusioje CES parodoje, prijungus šį Polaroid fotoaparatą prie interneto pasinaudojus WiFi bus galimybė dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, yra naršyklė, žaidimai, čia panačiai kaip telefonas be skambinimo funkcijų. Šio fotoaparato parduotuvėse dar nėra, Polaroid tik sakė, kad jis turėtų pasirodyti šiais metais.

Pirmasis pasaulyje TV su Android Ice Cream Sandwich

Taip pat šiais metais vykusioje CES parodoje, kompanijos Lenovo pristatytas išmanusi TV, kuris naudoja naujausią android operacinės sistemos versiją, Ice Cream Sandwich. Šis išmanusis televizorius yra 55 colių įstrižainės, turintis tokias galimybes, kaip žiūrėti filmus internetu, žaisti žaidimus ir panašiai. Lenovo televizorius tu du nuųotolinio valdymo pultus, pirmasis tai valdyti televizoriaus dunkcijas, o antrasis žaisti žaidimas. Lenovo neaskleidė visų planų susijusių su šiuo išmaniuoju TV, aišku tik viena, kad Kiniečiai tikrai galės įsigyti šį android TV, o dėl Europiečių kolkas neaišku.

Tai tiek yra žinomų nestandartinių android įrenginių su lyg šia diena, įvairios kompanijos dėl android populiarumo vis ieško naujų būdų, kur galėtu pritaikyti android operacinę sistemą, ir ateitis parodis, kur mes dar išvysime šią kompanijos Google sukurtą operacinę sistemą.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas