Baby Monitor & Alarm: stebėkime savo kūdikius

Mažų kūdikėlių tėveliai tikriausiai žinote kūdikiams stebėti skirtas specialias racijas, kurios yra gan brangios, o programa „Baby Monitor & Alarm” tai pigesnis šių racijų pakaitalas, na čia yra savų pliusų bei minusų, kuriuos pamėginsime apžvelgti.

Kaip veikia Baby Monitor & Alarm

Na veikia programa visai paprastai, įjungiate šią programą android išmaniajame telefone, paliekate jį kambaryje, kuriame yra kūdikis, ir programa visą laiką „klausosi“, o kai išgirsta, kad kūdikis skleidžia kokius nors garsus, pavizdžiui verkia, tada android programa Baby Monitor & Alarm paskambina užprogramuotam numeriui, pavizdžiui mamai, ji atsiliepia ir klausosi ką gi kūdikėlis daro. Pliusas, kad galite stebėti kūdikėlį per atstumą, klausyttis jo, kai jis skleidžia kokius garsus. Minusas, jeigu kūdikis miega neramiai, ši android programa gaqli jums skambinėti ir skambinėti, kas reiškia didesnes mobiliojo ryšio sąskaitas.

Kitos programos funkcijos

Jeigu taip jau nutiko, kad Jūsų kūdikid prabudo naktį, yra galimybė į programą įrašyti kokius nors garsus, dainelę, ar netgi trumpą pasaką, ir paspaudus groti mygtuką, programą pradės groti prieš tai įrašytą garsą.

Baby Monitor & Alarm taip pat yrašinėja įvairius kūdikios skeidžiamus garsus, sakykime kosejimą. Ši funkcija gali būti naudinga, jeigu kūdikis sakykime kosėja labiau naktį negu dieną, programa įrašys kosejimą, o jūs nuvykę pas daktarą galite duoti jam paklausyti.

Baby Monitor & Alarm kaina

Dėja dėja, bet geros ir reikalingos programos dažniausiai būna mokamos programos, neišeitis ir ši. Baby Monitor & Alarm android programos kaina yra apie 9 litai, na nėra ji tokia jau ir brangi, pagalvokite apie savo miegą. Na geroji žinia, kad yra ir bandomoji versija, taigi prieš pirkdami galite išmeginti bandomają versiją ir nuspresti ar jums reikalinga ši android programa.

Nuorodos parsisiuntimui bei nusipirkimui:

Baby Monitor & Alarm bandomoji versija

Baby Monitor & Alarm pilna versija.1 komentaras

  1. Lina parašė:

    Gaila, kad nebuvo tokių programų ir aišku išmaniųjų kai aš auginau vaikelius:)

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas