Android Programa: Adobe Photoshop Touch

Labai gera žinia android planšečių savininkams ir photoshop programos mėgėjams, kadangi nuo šiol galėsite redaguoti, „Photoshopinti“ nuotraukas ir vaizdus su nauja Adobe Photoshop Touch programa, kuri yra pritaikyta android operacinę sistemą naudojantiems planšetiniams kompiuteriams. Iškarto noriu pabrėžti, kad programa neveiks, jeigu pas jus yra žemesnė android operacinės sistemos versija nei 3.1 Honeycomb, kadangi programa veikia tik nuo 3.1 versijos.

Adobe Photoshop Touch turi galimybiu bei funkcijų gal ir mažiau nei oficialus photoshop, bet jų yra išties nemažai, tad turėtu užtekti kad pagražintumėte savo nuotrauką ar šiaip kokį vaizdą.

Visų Adobe Photoshop Touch funkcijų nevardinsiu, kadangi jų yra išties daug, geriau siūlau pasižiūrėti apžvelgiamajį vaizdo įrašą ir patiems pamatyti šios android programos galimybes.

Adobe Photoshop Touch yra išties gera programa, vienintelis jos minusas yra tai, kad už ją mums teks sumokėti 6.99 svarus sterlingus, kas apytiksliai yra apie 29 litai.

Jeigu turite android planšetę su 3.1 Honeycomb OS versija arba aukštesne, ir norite isigyti Adobe Photoshop Touch, tai galite padaryti iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas