Android 4.1 Jelly Bean neturės Adobe Flash grotuvo

Kai tik pasirodė Android Ice Cream Sandwich operacinė sistema, praeitų metų lapkričio mėnesį,  kompanija „Adobe“ pranešė, kad Ice Cream Sandwich bus paskutinė android operacinė sistema, kuri gaus Flash grotuvą. Deja, kompanija „Adobe“ nemelavo, ir laikosi savo pasakyto žodžio.

Adobe Flash grotuvą bus įmanoma parsisiųsti iki rugpjūčio 15 dienos, po to laiko jis dings visiems laikams iš Google Play parduotuvės. Tie kas jau turi Flash grotuvą instaliavę iki Android 4.0 versijos vis dar gaus atnaujinimus, o oficialiai Android 4.1 neturės Flash grotuvo palaikymo.

Pasak kompanijos „Adobe“ tie kas atsinaujins operacinę sistemą iš Android Ice Cream Sandwich į Android Jelly Bean, vis dar turės Adobe Flash grotuvą, bet jis gali tinkamai neveikti.  Adobe rekomendacija po atnaujinimo yra išinstaliuoti grotuvą, kad jis nelūžinėtų ir negadintų operacinės sistemos.

 

Šaltinis: Adobe12 komentarų

 1. vismantas parašė:

  nesamone kaip ne adobe flash’o

 2. Audrius parašė:

  ooo tai ji kazkas pakeis ar tipo isvis nebus flash playerio ir negalesi nieko matyt?

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Matyti galėsime, bebus tik įskiepio naršyklėse, tad naršant internete su naršyklėmis jose negalėsime žiūrėti video. O tarkim įsijungę youtube programą galėsime matyti flash video.

 3. samsung parašė:

  o kada bus galima legalaus to atnaujinimo sulaukt ant galaxy s2?

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Na čia priklauso nuo Samsung kompanijos, jeigu jie nenorės daryti atnaujinimo, tai oficialaus Galaxy S2 negaus. Na šiuo metu tokių naujienų ar bus ar ne, dar nėra.

  • Marius parašė:

   „Samsung will soon announce which additional devices are eligible for the Jelly Bean update”

   http://goo.gl/XZhS8

   Kantrybės 😉

   • Olivijus Šlepetis parašė:

    Dar man atrodo ne visi Galaxy S2 gavo atnaujinimą į Ice Cream Sandwich, o štai Samsung teks padirbėti prie Jelly Bean 🙂

    • Marius parašė:

     O tie, kurie dar negavo ICS neturėtų dėkoti savo tinklo operatoriams? Nežinau kaip tai vyksta iš tikro, bet įsivaizdavau, kad Samsung „užmeta” savo TouchWiz aplinką, o operatoriai dirba su CSC (Consumer Software Customisation). Galbūt klystu.

 4. Marius parašė:

  Dabartinė Adobe Flash versija (11.1) veikia be priekaištų su Jelly Bean, taigi išsisaugokite .apk failą „juodai dienai” 😉

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Ačiū už informaciją 🙂

   • Marius parašė:

    Panašu, kad per anksti pagyriau – jau radau pirmą klaidą. Tarkim įjungus video per visą ekraną, kažkodėl nebeveikia mygtukas „atgal”, tad visų pirma tenka išeiti iš pilno ekrano režimo ir tik tada galima grįžti į prieš tai aplankytą adresą.
    Tiesa, reikia palaukti galutinės Jelly Bean OS versijos, gal čia Adobe niekuom dėta.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas