Android Jelly Bean veido atrakinimo funkcija turi „Liveness Check“

Kai tik pasirodė Android Ice Cream Sandwich operacinė sistema, ji turėjo eksperimentinę funkciją – telefono atrakinimą su veidu. Na iš tiesų, apeiti tokį atrakinimą buvo gan lengva, tereikėjo prieš telefono priekinę kamerą parodyti išmaniojo šeimininko nuotrauką, ir viskas, telefonas atrakintas.

Na ir kompanija „Google“ savo I/O konferencijos metu paminėjo, kad patobulino šią funkciją pridėdami „Liveness Check“ funkciją. Taigi, plačiau apie pačią „Liveness Check“ funciją: jeigu nusistatysite savo telefone atrakinimą veido pagalba, tai kad atrakinti telefoną reikės pamirksėti, tai užtikrins, kad telefonas yra atrakinamas gyvo žmogaus o ne su nuotrauka.

„Liveness Check“ mažas patobulinimas, kuris neleis svetimiems atrakinti Jūsų išmaniojo telefono. Ką Jūs manote apie tokį patobulinimą?

 

Šaltinis: The Verge2 komentarų

  1. Marius parašė:

    Tas patobulinimas kaip lūpdažis kiaulei 🙂 Ar apskritai kas nors tai naudoja kasdien? Pasimaivymai prieš draugus nesiskaito. Gi „veido atrakinimas” trunka ilgiau nei PIN kodo įvedimas, jau nelyginant su dažnai linksniuojamu „Apple išradimu” Slide-to-unlock. Priedo, neretai telefonas neatsirakina esant prastesniam apšvietimui, ar kiek labiau nei įprasta surūgusiam veidui. Žodžiu 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas